O nás

Jak bude svět vypadat za dvacet let? Těžko říct… Ale lidé z FELu se v něm rozhodně neztratí. Mají nadčasové vzdělání a pracují na projektech a inovacích, které udávají směr. Pojďte studovat FEL, nejlepší elektrotechnickou a informatickou fakultu v ČR!

Stavíme na třech pilířích – prvotřídní výuka, špičkový výzkum a úzká spolupráce s firmami. Na FELu si můžete vybrat z několika bakalářských, navazujících magisterských i doktorských studijních programů. Zakládáme si na individuálním přístupu ke studentům – na osm studentů u nás připadá jeden vyučující. 

FEL patří mezi špičku ve výzkumu a vědě. Kromě úspěchů na konferencích sbíráme medaile i v prestižních mezinárodních soutěžích. Určitě jste už slyšeli o robotickém psovi SPOT a jeho nasazení v DARPA SubT Challenge, o elektrických formulích týmu eForce a jejich vavřínech v sérii Formula Student nebo o automatické stylizaci videa, kterou využila ve svých filmech i společnost Disney.

Chcete FEL vidět na vlastní oči, osobně poznat naše studenty a učitele a zeptejte se jich, proč je FEL ta správná volba? Přijďte na náš Den otevřených dveří

Web

Kde nás najdeš

Fakulta elektrotechnická

České vysoké učení technické v Praze
Technická 2
166 27 Praha 6

Přihlášky a přijímačky

Dny otevřených dveří
19. ledna 2023 (online)
17. února 2023 (prezenční)

Bakalářské studium

Základní podmínkou pro přijetí na fakultu je mít úplné střední nebo střední odborné vzdělání zakončené maturitou.

Příjímací zkouška z matematiky je jednotná pro všechny uchazeče a všechny studijní programy. O přijetí rozhoduje počet bodů, které z testu získáte. Na FEL se ale můžete dostat i bez přijímaček. Stačí splnit některou z následujících podmínek: odmaturovat z matematiky za 1, napsat SCIO testy s percentilem 90 a více, mít na SŠ dobrý průměr nebo uspět v některé ze soutěží pro středoškoláky. Podrobné informace najdete na webu fakulty.

  • Elektronická přihláška: 850 Kč

SCIO testy

Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.

Matematika

Výsledek pro přijetí: percentil 90

Vyzkoušet test

Obecné studijní předpoklady

Výsledek pro přijetí: percentil 90

Vyzkoušet test

Aktuality

Kontakt

Fakulta elektrotechnická

České vysoké učení technické v Praze
Technická 2
166 27 Praha 6

Partneři