Staň se ekonomem nové generace, studuj na ECON MUNI

1. 2. 2023 | PR články

Studium tě bude bavit - ECON MUNIEkonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity je moderní fakulta plná chytrých a inspirativních lidí, která udává trendy ve vědě i ve výuce. Spojujeme excelentní výzkum a kvalitní vzdělávání. Naši odbornost a vědomosti předáváme dalším generacím. Hrajeme fér a jsme otevřeni změnám a novým podnětům. Na studentech nám záleží a podporujeme je ve všem, co potřebují k profesnímu uplatnění i osobnímu rozvoji.

Co ti studium u nás přinese?

Najdeš vysněnou práci

Studium u nás je pevně spojeno s praxí. Pomůžeme ti dostat se do těch nejlepších firem či organizací v oboru. Připravíme tě na vlastní podnikání. Ať už se v budoucnu rozhodneš pro jakýkoliv směr, bude pro tebe snadné najít uplatnění. Důkazem jsou naši úspěšní absolventi.

Ekonomie je všude kolem nás

Studium ti pomůže chápat svět v souvislostech. Naučíš se kriticky myslet, analyzovat, vyhodnocovat a navrhovat řešení. Dokážeš rozvíjet diskuzi na různá ekonomická témata. Nahlédneš do dalších oborů – třeba díky meziuniverzitní studentské soutěži Muniss. Samozřejmostí je u nás jazyková výbava, díky které můžeš využít širokou nabídku studia v zahraničí. Předměty vystudované na našich partnerských univerzitách nebo v rámci programu Erasmus ti samozřejmě uznáme. Mezinárodní prostředí však zažiješ i na půdě fakulty.

Ekonomie je všude kolem nás - ECON MUNI

Studium tě bude bavit

ECON MUNI je nejlepší ekonomická fakulta v Brně a rovnat se můžeme i s evropskými fakultami. Studium je náročné, ale díky tomu se staneš profesionálem v jakékoliv sféře ekonomie. Na vlastní kůži si vyzkoušíš třeba experiment v ekonomické laboratoři.

Se vším ti pomůžeme

Pokud budeš chtít, můžeš se věnovat různým aktivitám a pracovat na sobě. Určitě se ti zalíbí individuální přístup vyučujících i hezké a moderní prostředí fakulty. Neustále budeš v komunitě chytrých a přátelských lidí. Vytvoříš si síť kontaktů, které v budoucnu rozhodně oceníš.

Ve vědě jsme top

Patříme k výzkumné špičce v Česku. Máme za sebou řadu významných projektů a také spoustu před sebou. Věnujeme se například problematice znečištění ovzduší v Brně či cirkulární ekonomice. Neustále zvyšujeme kvalitu výuky a zapojujeme studenty do reálných výzkumů, které často vzniknou i ve spolupráci s našimi absolventy.

Ve vědě jsme TOP - ECON MUNI

Studenti ECON MUNI se ve světě zkrátka neztratí. Tak neváhej a do 28. února si k nám podej přihlášku!

Další články k tématu

V Brně vzniká nové gymnázium zaměřené na chemiky

V Brně vzniká nové gymnázium zaměřené na chemiky

V Brně už za dva roky vznikne nové gymnázium zaměřené na výuku chemie. Město tak reaguje na velkou poptávku po odbornících v tomto oboru. Na trhu momentálně chybí hlavně syntetičtí chemici. Na nové škole budou učit vysokoškolští pedagogové a vyroste vedle Střední průmyslové školy chemické. „V Jihomoravském kraji je velký požadavek na chemiky. Chemie má uplatnění v …

Student Masarykovi univerzity zemřel po pádu z okna fakulty

Student Masarykovi univerzity zemřel po pádu z okna fakulty

Student Masarykovy univerzity v Brně vypadl minulý týden z okna filozofické fakulty. Tělo mladého muže bylo nalezeno ve čtvrtek pod okny komplexu budovy. Na místo dorazili záchranáři, kterým se ho již nepodařilo oživit. Tragédií se zabývá policie. Před fakultou vznikají pietní místa, kam studenti chodí zapalovat svíčky. „Záležitost je v šetření Policie České republiky, která také komunikuje s rodinou …

Miliardář Křetínský dál sponzoruje brněnskou fakultu

Miliardář Křetínský dál sponzoruje brněnskou fakultu

Miliardář Daniel Křetínský pokračuje ve spolupráci s Právnickou fakultou Masarykovy univerzity v Brně. Jeho Energetický a průmyslový holding (EPH) nadále bude financovat výuku energetického práva. Schválil to akademický senát univerzity. Proti jsou však někteří studenti a hnutí Univerzity za klima. Skupina 150 studentů a absolventů poslala děkanovi fakulty otevřený dopis, ve kterém vyzývá k ukončení spolupráce EPH s fakultou. Holding …