Síla tří písmen: MBA

9. 11. 2017 | PR články

Zamysleli jste se někdy nad tím, jakou moc mají písmena? Hlavně ty před jménem a za jménem. Ano, tituly. Když se potkáte s někým, kdo se pyšní více tituly, automaticky vás napadne, jak musí být dotyčný vzdělaný, a kolik ho to stálo úsilí. Úspěšně vystudoval, a nyní se mu nabídky práce musí jen hrnout. Vy jste na další vzdělávání neměli čas, chuť, nadání, anebo jste měli jiné důvody? Je čas to napravit.

K úspěchu dopomohou 3 písmena za jménem. European School of Business & Management (ve zkratce ESBM), specialista na profesní vzdělávání v programech MBA, zná recept na úspěšnou kariéru a podělí se o něj.

Mnoho lidí touží po kariéře, penězích, lepší pracovní pozici. Pokud vám k dosažení těchto snů chybí potřebná kvalifikace, anebo doplnění některých znalostí, vědomostí a schopností, potom je studium MBA přesně to, co vám může pomoci.

V čem spočívá síla tří písmen – MBA?

Titul MBA je zkratka z anglického Master of Business Administration. Jedná se o vzdělávací program, který vychází z tradice anglosaských zemí a představuje moderní formu postgraduálního studia.

Výuka MBA programu na ESBM

Studium MBA na ESBM je zaměřené především na rozvíjení praktických manažerských dovedností. Díky časové flexibilitě studia se nemusíte bát, že byste museli omezovat pracovní povinnosti, či zanedbávat rodinu anebo své koníčky. Výhodou je, že MBA studujete podle svých časových možností a pouze tehdy, kdy to vyhovuje vám, a to díky jedinečné e-learningové sekci, kterou ESBM poskytuje. Díky ní má každý student neustálý přístup ke studijním podkladům, sylabům a ke všem ostatním materiálům potřebným ke studiu. Kromě e-learningové podpory se studenti mohou účastnit prezenční výuky. Během celého studia absolvují 4 výukové dny. Vybrat si mohou z několika sobotních termínů.

Studium MBA trvá jeden rok a během něj očekávejte pozitivní změny. Podle průzkumu 92 % absolventů potvrzuje, že toto postgraduální studium MBA pozitivně ovlivnilo jejich kariéru, a vyústilo v posun směrem nahoru po kariérním žebříčku. Nejde ale pouze o kariérní růst. Navážete nové kontakty, prohloubíte a doplníte vědomosti, rozšíříte si povědomí o nejnovějších trendech v managementu a mnoho dalšího.

Z jakých MBA specializací si lze vybrat?

ESBM nabízí výběr z mnoha profesních MBA specializací. Od těch tradičních, jako například Leadership a soft skills, Executive management, nebo Corporate Management, až po ty netradiční a úzce zaměřené, jako například Management gastronomie a hotelnictví, Sportovní management, Bankovnictví a další. Podmínkou přijetí ke studiu MBA je vysokoškolské vzdělání, popřípadě manažerská praxe.

Pokud i vy chcete otestovat moc tří písmen, nejbližší termín prezenční výuky MBA je v prosinci. Pokud se vám ale nechce čekat, a chcete jít lepší kariéře naproti, můžete studium zahájit okamžitě a začít studovat online díky e-learningové platformě.

Bonusový workshop na ESBM

PR článek

Další články k tématu

Manažerská studia jsou správnou volbou.

Manažerem se člověk nerodí – rodí se s talentem, který musí rozvíjet. A rozvíjet talent pod vedením odborníků, kteří už ve své kariéře ušli notný kus cesty, je správný směr. Vzdělávejte se prostřednictvím manažerských studií s mezinárodním diplomem. E.G.I. Education Grow Insurance, s.r.o.  Je společnost, která se na trhu s finančním vzděláváním pohybuje už od roku 2018 […]

číst více

Motivační školné MBA a LL.M. – Cenu školného máte ve svých rukou

Máme pro Vás fantastickou novinku, která zásadně změní Váš přístup k osobnímu rozvoji a pomůže Vám dosáhnout nejlepších výsledků. Představujeme Vám Motivační školné MBA a LL.M. – revoluční koncept, který spojuje motivaci s výkonem a zaručuje cenově výhodné studium.   Jaké programy mohu studovat? Motivační školné je dostupné pro všechny programy MBA, LL.M., MPA a MSc., […]

číst více

Proč studovat manažerská studia?

Proč studovat manažerská studia Proč studovat manažerská studia? Každý si možná tuhle otázku položil. Ne každý si na ní odpověděl a začal studovat. Ti, co studovat začali, již znají odpověď. A není to jen to, co všude čteme a všude se píše; že manažerská studia jsou cestou k vysněné kariéře, že manažerská studia jsou bránou k vyšším […]

číst více