European School of Business & Management je škola mezinárodního působení, která se zaměřuje na profesní vzdělávání v manažerských programech MBA. Pro zkvalitnění výuky programů MBA využívá kombinaci online studia s Oxfordským tutorským modelem. Tento typ je vlastní především zahraničním univerzitám a od českého akademického studia se liší v mnoha ohledech. Celé studium MBA je zaměřeno především prakticky, podporuje samostatné uvažování studentů, vyhledávání informací a logickou argumentaci, které staví nad teoretické encyklopedické znalosti. Výhodou studia na European School of Business & Management je možnost zahájit studium kdykoliv a uzpůsobit si studium vlastním časovým možnostem.

www.esbm.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Ke studiu jsou uchazeči přijímáni bez přijímacích zkoušek či pohovorů.

Zahájit studium je možné kdykoliv v průběhu celého roku. Díky online formě studia mohou studenti začít studovat dle vlastních časových možností. Uchazeči pouze vyplní v přihlášce datum předpokládaného zahájení (kdy by chtěli se studiem začít) a studijní koordinátor je následně kontaktuje o podrobnostech přijetí. 

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: zdarma
Papírová přihláška
Papírová přihláška: zdarma

Aktuality

Vliv studia MBA na kariéru

Vliv studia MBA na kariéru

European School of Business & Management zrealizovala výzkum z oblasti manažerského vzdělávání. Jak studium MBA hodnotí naši absolventi a zaměstnavatelé? číst více

Odborné workshopy

Odborné workshopy

Pro studenty, absolventy i zájemce z řad veřejnosti pořádáme odborné workshopy na aktuální a zajímavá témata z oblasti managementu, financí, práva, marketingu či leadershipu. číst více

Facebook a LinkedIn

Facebook a LinkedIn

Jsme na sociálních sítích - Facebook a LinkedIn číst více

Aktuality

Aktuality

Co je u nás nového? číst více

Zobrazit další aktuality (2)

Doplňující informace

Studium na zkoušku

Pro uchazeče, kteří si nejsou jisti, zda by jim studium MBA vyhovovalo, nabízí ESBM "Studium na zkoušku". Po dobu jednoho měsíce mohou zájemci absolvovat 2 nebo 3 studijní moduly a poté se rozhodnout, zda ve studiu pokračovat či nikoli.

Školné a slevy

Celková cena školného činí 114.000 Kč bez DPH. V tuto chvíli jsme si však pro naše studenty připravili zvýhodněnou nabídku. Celková cena programu MBA činí po MIMOŘÁDNÉ slevě 82.000 Kč bez DPH.

Školné může student uhradit až v 10 splátkách bez navýšení ceny studia. 

Bližší informace o nabízených programech MBA a cenách naleznete na www.esbm.cz.