O nás

European School of Business & Management je škola mezinárodního působení, která se zaměřuje na profesní vzdělávání v manažerských programech MBA, DBA a LLM. Pro zkvalitnění výuky programů MBA využívá kombinaci online studia s Oxfordským tutorským modelem. Tento typ je vlastní především zahraničním univerzitám a od českého akademického studia se liší v mnoha ohledech. Celé studium MBA je zaměřeno především prakticky, podporuje samostatné uvažování studentů, vyhledávání informací a logickou argumentaci, které staví nad teoretické encyklopedické znalosti. Výhodou studia na European School of Business & Management je možnost zahájit studium kdykoliv a uzpůsobit si studium vlastním časovým možnostem.

Web

Kde nás najdeš

European School of Business & Management

Londýnská 376/57
120 00 Praha 2

Přihlášky a přijímačky

Ke studiu jsou uchazeči přijímáni bez přijímacích zkoušek či pohovorů.

Zahájit studium je možné kdykoliv v průběhu celého roku. Díky online formě studia mohou studenti začít studovat dle vlastních časových možností. Uchazeči pouze vyplní v přihlášce datum předpokládaného zahájení (kdy by chtěli se studiem začít) a studijní koordinátor je následně kontaktuje o podrobnostech přijetí. 

  • Elektronická přihláška: zdarma
  • Papírová přihláška: zdarma

Aktuality

Doplňující informace

Studium na zkoušku

Pro uchazeče, kteří si nejsou jisti, zda by jim studium MBA vyhovovalo, nabízí ESBM "Studium na zkoušku". Po dobu jednoho měsíce mohou zájemci absolvovat 2 nebo 3 studijní moduly a poté se rozhodnout, zda ve studiu pokračovat či nikoli.

Školné a slevy

Celková cena školného činí 114.000 Kč bez DPH. V tuto chvíli jsme si však pro naše studenty připravili zvýhodněnou nabídku. Celková cena programu MBA činí po MIMOŘÁDNÉ slevě 82.000 Kč bez DPH.

Školné může student uhradit až v 10 splátkách bez navýšení ceny studia. 

Bližší informace o nabízených programech MBA a cenách naleznete na www.esbm.cz.

Kontakt

European School of Business & Management

Londýnská 376/57
120 00 Praha 2

Partneři