Portál VysokeSkoly.cz mění majitele

9. 8. 2017 | Inspirace

Praha, 9. srpna 2017 – Informační web VysokeSkoly.cz změnil po pěti letech majitele. Od společnosti LMC jej odkoupila společnost EDUroute s.r.o., jejímiž zakladateli jsou Libor Mertl a Jiří Ziegler. Právě Jiří Ziegler v týmu webu VysokeSkoly.cz v uplynulých pěti letech pracoval, přechod tak bude naprosto plynulý. Smlouva o prodeji byla podepsána 8. srpna v Praze. Obě smluvní strany se dohodly, že cena za transakci nebude zveřejněna.

LMC se chce naplno soustředit na vývoj produktů pro pracovní trh a online vzdělávání v evropském měřítku,“ vysvětluje důvod prodeje Milan Jasný, generální ředitel LMC.

Kromě vlajkových lodí rodiny LMC, jimiž jsou portály Jobs.cz, Prace.cz a webová aplikace pro personalisty Teamio, společnost v poslední době výrazně investuje do rozvoje nových služeb, jako jsou Seduo.cz (online vzdělávání), Profinaut (mobilní aplikace pro jednoduché propojení zadavatelů projektů s prověřenými experty), Easytask.cz (efektivní zadávání menších zakázek freelancerům) nebo Práce za rohem (mobilní aplikace pro hledání volných míst v blízkosti zadané lokality). Kromě toho LMC v současné době intenzivně připravuje spuštění dalších inovativních online služeb.

VysokeSkoly.cz jsou dobře fungující projekt s dlouhou historií, který u nás dostal novou podobu a výrazně vyrostl. Do naší strategie však už nyní nezapadají,“ doplňuje Milan Jasný. „Dohodli jsme se proto s EDUroute, že jej převezme. Věříme, že stávajícím zákazníkům a uživatelům přinese změna provozovatele další přidanou hodnotu a rozvoj do budoucna.

EDUroute v rámci transakce od LMC spolu s VysokeSkoly.cz získá také sesterské weby VysokeSkoly.sk, MaturitniOtazky.cz, MaturitneOtazky.sk a Czech-universities.com. Cílem nového vlastníka je i nadále poskytovat a rozvíjet co nejširší informace a servis v oblasti pomaturitního vzdělávání v ČR.

V případě zájmu Vám další informace poskytne:  Jiří Ziegler, jiri.ziegler@vysokeskoly.cz, tel.: +420 724 260 061

Tisková zpráva

Další články k tématu

ČVUT má připravených 200 plicních ventilátorů pro české nemocnice

ČVUT má připravených 200 plicních ventilátorů pro české nemocnice

Plicní ventilátory CoroVent, na něž se složili občané a firmy ve veřejné sbírce na jaře tohoto roku, jsou připraveny k dodání do českých nemocnic. Pro účely distribuce byla na webových stránkách ČVUT v Praze zřízena stránka s jednoduchým formulářem, po jehož vyplnění a zhodnocení možností bude CoroVent dodán do příslušného zařízení. V případě, že zájem přesáhne dostupný počet ventilátorů, …

číst více
Jaderný reaktor na FJFI ČVUT dostal zelenou

Jaderný reaktor na FJFI ČVUT dostal zelenou

Na začátku listopadu vydal Státní úřad pro jadernou bezpečnost (SÚJB) povolení k umístění podkritického reaktoru VR-2 Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze (FJFI). Příprava pokračuje podle harmonogramu, a nový reaktor by tak měl být spuštěn v roce 2022. „S naším stávajícím reaktorem VR-1 Vrabec už narážíme na kapacitní limity, protože zájem jak o vzdělávací, tak …

číst více