O nás

Vysoká škola CEVRO je soukromou vysokou školou práva, politologie, mezinárodních vztahů, ekonomie a bezpečnostních studií. Na českém vysokoškolském trhu působí více než patnáct let. Škola nabízí prestižní vzdělání, individuální přístup a rodinnou atmosféru umocněnou místy výuky – historickou budovou Měšťanské besedy v srdci Prahy a pobočkou v centru Českého Krumlova.

Studijní programy

Vysoká škola CEVRO nabízí bakalářské, magisterské i postgraduální programy, z nichž mnohé jinde nenajdete. Mezi přednášejícími jsou špičky ve svých oborech – přední profesoři, experti z praxe, autoři řady publikací, soudci, úspěšní advokáti. Studiem získáte kvalitní vědomosti, schopnosti i skvělé kontakty. V rámci studia můžete absolvovat pracovní stáže v českých či zahraničních firmách i veřejných institucích. Vysoká škola si zakládá na intenzivní mezinárodní spolupráci s významnými univerzitami po celém světě (zahraniční studijní stáže, exkluzivní přednášející, studijní programy v angličtině). Kvalitní vzdělání je zde na prvním místě. Studijní obory můžete studovat v prezenční i kombinované formě při zaměstnání.

Uplatnění

Absolventi vysoké školy nachází své místo v zahraničních i českých firmách, advokátních kancelářích, médiích, na ministerstvech, státních úřadech, samosprávách a v diplomacii. Mnozí z nich zastávají významné pozice nebo úspěšně podnikají. Absolventi se ke škole veřejně hlásí nejen na webové stránce školy.

Web

Kde nás najdeš

Vysoká škola CEVRO

Jungmannova 28/17
110 00 Praha 1

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení je upraveno současné situaci. Podrobné informace naleznete níže:

Bc. studium

Mgr. studium

Postgraduální studium

 

Mimořádně v době opatření proti koronaviru probíhá přijímací řízení buď tak, že pošlete dopis, ve kterém shrnete své motivace, očekávání od studia a důvody, proč jste si vybral/-a právě vysokou školu CEVRO Institut (dopis odešlete emailem na studijni@vsci.cz), nebo online přijímacím pohovorem, který uskutečníte skrze aplikaci MS Office 365 Teams (po dohodě se studijním oddělením)

Více informací zde.

Vysoká škola dodržuje koronavirová opatření státu a žádá návštěvníky o jejich dodržení při pobytu v budově školy. Pro více informací nás můžete kontaktovat emailem na studijni@vsci.cz.

SCIO testy

Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.

Obecné studijní předpoklady

Výsledek pro přijetí: percentil 0

Vyzkoušet test

Základy společenských věd

Výsledek pro přijetí: percentil 0

Vyzkoušet test

Aktuality

Doplňující informace

Erasmus

V rámci Erasmu mohou studenti strávit část svých studií na některé z partnerských univerzit, konkrétně se jedná o následující země: Francie, Litva, Maďarsko, Německo, Polsko, Rumunsko, Slovinsko, Švédsko, Španělsko, Turecko a další. Více informací zde.

Na týden vysokoškolákem

Oblíbený vzdělávací projekt, který studentům, zejména maturitních ročníků, umožní poznat na týden život studenta vysoké školy. Účastníci si vyzkouší vysokoškolský styl výuky, absolvují vybrané přednášky a semináře z oblasti práva, ekonomie, politologie, mezinárodních vztahů aj., setkají se s řadou špičkových vyučujících a také mohou najít nové přátele s podobnými zájmy.

Kontakt

Vysoká škola CEVRO

Jungmannova 28/17
110 00 Praha 1

Pobočky