On-line veletrh VysokéŠkoly.cz je tu! Klikni na tu pravou školu

11. 1. 2021 | Pro uchazeče na VŠ

CLANEK_stanek2Pandemie koronaviru ochromila život na celé planetě. Čas přesto neúprosně běží dál a už za pár týdnů tu budou deadliny přihlášek na vysoké školy. Ty jsou aktuálně uzavřené, v Česku panují přísná protiepidemiologická pravidla a konat se tak nemohou ani tradiční vysokoškolské veletrhy. Jak si tedy vybrat to správné místo pro studium, pro vaši budoucnost?

Díky nezávislému portálu VysokéŠkoly.cz výběr té správné školy zvládnete i letos, bezpečně, a navíc z pohodlí domova! Už brzy se na webu veletrh.vysokeskoly.cz otevřou virtuální brány na desítky vysokých škol. Chybět nebude Univerzita Karlova, Vysoká škola ekonomická ani Ostravská univerzita či Západočeská univerzita v Plzni.

Na jedinečném on-line veletrhu se dozvíte vše, co pro výběr školy potřebujete vědět. Odpovídat vám totiž budou přímo zástupci jednotlivých škol a fakult. Dotazy jim budete moci klást prostřednictvím živého chatu, nebo si s nimi popovídat „face to face“ při videohovoru.

Ještě než si zvolíte, s kým se dáte do řeči, můžete si vyplnit krátký test, který vám napoví, jaké jsou vaše silné stránky. Školy si pak můžete filtrovat podle vlastních preferencí a místo bloudění mezi stánky jen kliknout na tu pravou.

A to není všechno! Součástí veletrhů bývají také přednášky a ani o ty nebudete v on-line verzi ochuzeni. Navštívit budete moci virtuální přednáškové sály, kde kromě samotných přednášek můžete shlédnout i spoustu videí a svou budoucí školu poznat zase o něco lépe.

Mějte přehled o vysokých školách:


Nevíte, co studovat? Za 5 minut to zjistíte!    Spustit test

VysokéŠkoly.cz, nejnavštěvovanější web pro lidi, kteří hledají školu, spustí on-line veletrh 26. ledna 2021. Akce potrvá dva dny a po celou dobu tu pro vás budou k dispozici zástupci škol. V těchto nelehkých časech je důležité, aby studenti měli co nejvíc příležitostí. Celý veletrh je proto zdarma a pro účast se stačí registrovat na webu veletrh.vysokeskoly.cz/registrace.

Další články k tématu

Až polovina studentů nedokončí studia. Jak si vybrat tu správnou školu a uspět?

Až polovina studentů nedokončí studia. Jak si vybrat tu správnou školu a uspět?

Takzvaná „úmrtnost“ studentů se v Česku pravidelně pohybuje kolem 50 procent. Na některých oborech jsou čísla ještě horší a se studiem – nejčastěji v prvním ročníku – sekne i 90 procent studentů. Studium lze dobrovolně přerušit bez udání důvodu, co k tomu studenty vede se tak snažil zjistit průzkum Eurostudent IV. V něm studenti na prvním místě uváděli jako …

číst více
6 důvodu, proč byste si neměli nechat ujít veletrh VysokéŠkoly.cz

6 důvodu, proč byste si neměli nechat ujít veletrh VysokéŠkoly.cz

On-line veletrh vysokých škol se blíží! Už 26. ledna se otevřou virtuální brány na desítky českých univerzit a fakult. V době pandemie koronaviru, kdy jsou školy zavřené a klasické veletrhy se nekonají, vám VysokéŠkoly.cz pomůžou s výběrem té správné vejšky. Proč byste na on-line veletrhu neměli chybět? 1. Velký výběr VŠ Na on-line veletrhu si budete moci …

číst více
Vyber si tu správnou školu! Na on-line veletrhu VysokéŠkoly.cz

Vyber si tu správnou školu! Na on-line veletrhu VysokéŠkoly.cz

Koronavirová omezení letos pořádně zkomplikovala výběr vysoké školy uchazečům o studium. Všechny VŠ jsou zavřené, klasické veletrhy se nekonají, a tak mají studenti jen omezené možnosti, jak se o školách, fakultách i jednotlivých oborech dozvědět něco víc. VysokéŠkoly.cz proto připravily on-line platformu, která uchazečům pomůže s výběrem. Na on-line veletrhu VysokéŠkoly.cz se budete moci setkat přímo …

číst více