On-line veletrh VysokéŠkoly.cz je tu! Klikni na tu pravou školu

11. 1. 2021 | Pro uchazeče na VŠ

CLANEK_stanek2Pandemie koronaviru ochromila život na celé planetě. Čas přesto neúprosně běží dál a už za pár týdnů tu budou deadliny přihlášek na vysoké školy. Ty jsou aktuálně uzavřené, v Česku panují přísná protiepidemiologická pravidla a konat se tak nemohou ani tradiční vysokoškolské veletrhy. Jak si tedy vybrat to správné místo pro studium, pro vaši budoucnost?

Díky nezávislému portálu VysokéŠkoly.cz výběr té správné školy zvládnete i letos, bezpečně, a navíc z pohodlí domova! Už brzy se na webu veletrh.vysokeskoly.cz otevřou virtuální brány na desítky vysokých škol. Chybět nebude Univerzita Karlova, Vysoká škola ekonomická ani Ostravská univerzita či Západočeská univerzita v Plzni.

Na jedinečném on-line veletrhu se dozvíte vše, co pro výběr školy potřebujete vědět. Odpovídat vám totiž budou přímo zástupci jednotlivých škol a fakult. Dotazy jim budete moci klást prostřednictvím živého chatu, nebo si s nimi popovídat „face to face“ při videohovoru.

Ještě než si zvolíte, s kým se dáte do řeči, můžete si vyplnit krátký test, který vám napoví, jaké jsou vaše silné stránky. Školy si pak můžete filtrovat podle vlastních preferencí a místo bloudění mezi stánky jen kliknout na tu pravou.

A to není všechno! Součástí veletrhů bývají také přednášky a ani o ty nebudete v on-line verzi ochuzeni. Navštívit budete moci virtuální přednáškové sály, kde kromě samotných přednášek můžete shlédnout i spoustu videí a svou budoucí školu poznat zase o něco lépe.

VysokéŠkoly.cz, nejnavštěvovanější web pro lidi, kteří hledají školu, spustí on-line veletrh 26. ledna 2021. Akce potrvá dva dny a po celou dobu tu pro vás budou k dispozici zástupci škol. V těchto nelehkých časech je důležité, aby studenti měli co nejvíc příležitostí. Celý veletrh je proto zdarma a pro účast se stačí registrovat na webu veletrh.vysokeskoly.cz/registrace.

Další články k tématu

PŘEHLED školství v době koronaviru: Maturanti bez maturity, přijímačky o prázdninách

PŘEHLED školství v době koronaviru: Maturanti bez maturity, přijímačky o prázdninách

V Česku i nadále platí celostátní karanténa a jsou zavřené všechny školy. Aktuálně není jasné, kdy se vzdělávací zařízení znovu otevřou. Hovoří se o polovině května, ale vše závisí na vývoji epidemie koronaviru. Na co by se tedy měli studenti připravit? Ve hře je několik variant. Maturity Letošní maturity – pokud se uskuteční – budou definitivně …

číst více