Pro všechny středoškoláky: Velká letní soutěž Metropolitní univerzity Praha

18. 6. 2012 | PR články

Metropolitní univerzita Praha a redakce studentského časopisu MUP Times vyhlašuje Velkou letní soutěž pro studenty středních škol. Automaticky se jí zúčastní každý středoškolák, který do 31/8 2012 včetně napíše a na adresu redakce redakce@muptimes.cz pošle svou původní úvahu (do 90 řádků textu) na téma „Olympijské hry současnosti: ideály nebo byznys?“.

Autoři tří nejlépe hodnocených úvah se mohou těšit na dárkové tašky MUP a poukázky na nákup knih v hodnotě 500,– Kč (třetí místo), 1 000,– Kč (druhé místo) a 2 000,– Kč (první místo).

Časopis je ke shlédnutí je na www.muptimes.cz

Forma je zcela na vás! Tak neváhejte, pište, foťte a filmujte a posílejte vše na redakční e-mail redakce@muptimes.cz.

Za redakci vám přejeme hezké počtení a budeme se těšit na nové letní příspěvky od vás!

Redakce MUP Times
Metropolitní univerzita Praha