LIVESTREAM VIDEO: „Absolventi, kteří září“

6. 3. 2019 | Inspirace

Sleduj zde:

Ve spolupráci s vysokou školou aplikovaného byznysu NEWTON University vás zveme na přímý přenos přednášky z cyklu „Absolventi, kteří září”, ve kterém se na svou alma mater vrací úspěšní absolventi a přednáší současným studentům a veřejnosti o své cestě za úspěšným byznysem.

Nejbližším vystupujícím bude Lumír Kunz, bývalý student Management a podnikání a současný CEO Aukra – největšího on-line tržiště v Česku, který do letošního roku vstoupil jako nový člen elitní třicítky nejtalentovanějších Čechů Forbes 30 pod 30. Lumír je rovněž spoluzakladatelem fondu Leverage Technology, ve kterém se svými partnery investuje do inovativních technologických firem. Kromě Aukra investoval například do úspěšné taxi aplikace Liftago, brokerské společnosti Axiory nebo do projektu FERmakleri.cz. Rovněž stál ve vedení projektu Střel.to a lokalizoval on-line směnárnu Valutomat na český trh.

Na přednášce bude Lumír mluvit o:

• podnikatelském příběhů spolužáků z NEWTONu,
  • tom, že v podnikání (ne)musíte dělat chyby,
  • zákulisí znovuzrození Aukra.