O nás

NEWTON College je soukromá vysoká škola, která se zaměřuje na moderní výuku managementu, psychologie, marketingu a ekonomie. Jsme vždy o krok napřed a svým studentům tak zajišťujeme velký náskok před vrstevníky a nejširší rozhled ve světě businessu.

Zažijte studium bez tíže*, které vás vystřelí k úspěchu

*Stav beztíže je pro astronauty fantastický zážitek a jedinečná příležitost dívat se na svět s nekonečným rozhledem. Cesta vzhůru však není jednoduchá, a abyste toho v businessu dosáhli i vy, čeká vás na NEWTON College studium bez tíže. Při něm připravujeme studentům ideální podmínky pro osobnostní rozvoj, nabité praxe a start zářné kariéry.

Web

Kde nás najdeš

NEWTON College, a.s.

Rašínova 103/2
602 00 Brno

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení je bezplatné a neověřují se při něm znalosti, ale motivace a předpoklady ke studiu zvoleného oboru. V Brně i v Praze probíhá ve vybraných termínech každý měsíc až do konce září. V případě naplnění maximální kapacity oboru vhodnými uchazeči je ukončeno dříve. Přijímací řízení lze absolvovat již před maturitou a maturitní vysvědčení doplnit až po úspěšném absolvování.

Poslední řádný termín pro podání přihlášek do tříletého bakalářského studia je 30. 9. 2020.

 • Elektronická přihláška: zdarma
 • Papírová přihláška: zdarma

Aktuality

Doplňující informace

DENNÍ STUDIUM NA VŠ

NEWTON College – vysoká škola aplikovaného businessu v Brně a Praze poskytuje jako jediná vysoká škola v České republice víceúrovňové vzdělávání. Kromě studia akreditovaných vysokoškolských oborů a profesních zaměření nabízí nabízí svým studentům i široké veřejnosti možnost osobního a profesního rozvoje prostřednictvím manažerských výcviků, kurzů, rozšiřujících programů a individuální výuky u významných osobností z řad vyučujících např. u viceguvernéra České národní banky prof. Vladimíra Tomšíka. 

Titul + velmi cenné certifikáty = Váš velký konkurenční náskok

Během studia zde můžete absolvovat pracovní stáže, které jsou součástí všech studijních oborů a profesních zaměření či si vybrat některý z mnoha manažerských výcviků a obohatit své CV o Certifikát o absolvovaných praxích a Certifikáty o absolvování manažerských výcviků, které vám poskytnou velkou výhodu při vstupu na pracovní trh.

Ještě potřebujete pár důvodů, proč studovat na této škole? Podívejte se na NEWTON College pohledem studentů a absolventů.

KOMBINOVANÉ STUDIUM NA VŠ

Vedle denní formy studia poskytuje NEWTON College i studium kombinované (dříve dálkové) určené pro pracovně vytížené studenty.

Studium na NEWTON College je v kombinované formě zaměřeno na:

 • propojení teorie s praxí, tedy na okamžité efektivní využití teoretických poznatků;
 • řešení konkrétních firemních a profesních potřeb a problémů;
 • rozvoj manažerských znalostí a dovedností. 

Studium je:

 • určeno těm, kteří hledají kvalitní vzdělání, jímž rozvinou a obohatí stávající znalosti, manažerské schopnosti a dovednosti;
 • uskutečňováno interaktivní formou výuky;
 • časově přizpůsobeno možnostem pracujících studentů;
 • cenově srovnatelné např. s kvalitní jazykovou školou;
 • daňově uznatelným nákladem;
 • dobrou možností k navázání důležitých kontaktů na spolužáky z různých oborů a vytvoření základu budoucí pracovní či obchodní spolupráce. 

Více informací o kombinovaném studiu naleznete zde.

Kontakt

NEWTON College, a.s.

Rašínova 103/2
602 00 Brno

Pobočky

NEWTON College, a.s. Praha

5. května (Kongresové centrum vchod 6) 1640/65
140 21 Praha 4 - Nusle

https://www.newtoncollege.cz
+420 602 122 597
jana.pavlu@newtoncollege.cz