Lákají vás mediální studia nebo mezinárodní obchod?

27. 1. 2012 | PR články

Pokud hledáte zajímavé a v praxi dobře uplatnitelné obory, jste na správné adrese. Metropolitní univerzita Praha nabízí bakalářské, magisterské a doktorské studium. Záleží jen na vašich preferencích, který obor vás bude bavit a kde se budete chtít jednou realizovat. Na Metropolitní univerzitě můžete studovat v denní nebo kombinované (dálkové) formě. Obory nabízíme jak v českém, tak anglickém jazyce. V současné době studuje na Metropolitní univerzitě Praha přes 5 500 studentů, a to nejen v Praze, ale také ve třech univerzitních střediscích v Plzni, Liberci a Hradci Králové.

Pokud chcete studovat v češtině, nabízíme vám tyto obory:

• Mediální studia (Bc.)
  • Mezinárodní obchod (Bc., Ing.)
  • Humanitní studia (Bc.)
  • Mezinárodní vztahy a evropská studia (Bc., Mgr., Ph.D.)
  • Veřejná správa (Bc., Mgr.)
  • Průmyslové vlastnictví (Bc., Mgr., Ph.D.)
  • Politologie (Mgr.)
  • Asijská studia a mezinárodní vztahy (Mgr.)

Pokud máte zájem o studium v angličtině, nabízíme vám tyto obory:

• International Relations and European Studies (Bc., Mgr., Ph.D.)
  • Anglofonní studia (Bc., Mgr.)

Využijte nabídku studia v zahraničí

Metropolitní univerzita Praha vysílá ročně přes 100 svých studentů na studium do zahraničí a naopak vítá desítky studentů, kteří přijíždí studovat na MUP ze zahraničních univerzit. Metropolitní univerzita Praha takto spolupracuje s více než 100 zahraničními univerzitami. Většina studijních výměn se koná v rámci programu Erasmus, studenti mohou studovat ale i mimo EU, např. na univerzitách v USA, Rusku, Japonsku, Kanadě nebo Jižní Koreji.

Nebo se učte jazyky na MUP

V rámci oborů si můžete vybrat z výuky celkem jedenácti jazyků. Jedná se o lekce angličtiny, němčiny, francoužštiny, španělštiny, ruštiny, češtiny pro cizince a v neposlední řadě o lekce asijských jazyků, jako je japonština, čínština, indonéština, korejština nebo vietnamština. Pro studenty i veřejnost nabízí Metropolitní univerzita Praha přípravné jazykové kurzy k mezinárodně uznávaným zkouškám z angličtiny (PET, FCE, CAE a CPE). MUP má statut zkouškového centra Cambridge ESOL, můžete tedy zkoušku absolvovat přímo na MUP.

Více informací o dnech otevřených dveří či přijímacích zkouškách naleznete na www.mup.cz