Jazyky nás činí silnějšími...

13. 9. 2021 | PR články

Pomaturitní Studium jazyků se slevou a i se statutem studenta.

studenti

Odložte si rozhodnutí, co dál, o jeden rok! Další vysokoškolské studium nebo práce Vám neutečou… Studujte pomaturitní jazykové kurzy – studium se statutem studenta beze stresu, plné zábavy, a přitom skvělá příprava na další vysokoškolské studium nebo do praxe!

Intenzivně se v BOHEMIA INSTITUTU můžete věnovat nejen angličtině, ale i němčině, francouzštině, španělštině anebo ruštině případně i v kombinaci různých jazyků.

Navíc ve spolupráci s nadnárodní společností můžete již v průběhu studia nebo po jeho absolvování získat full time nebo part time pozici v Praze, kde využijete svoje kvalitní znalosti jazyků, a navíc Vám společnost vrátí 50 % školného, nabídne celou řadu atraktivních bonusů a perspektivu zajímavého kariérního růstu!

 

Pomaturitní studium jazyků je ideální volbou z mnoha důvodů:

  • Nikdy v budoucnu již nebudete mít na jazykové kurzy tolik času,
  • během jednoho roku zvládnete téměř profesionálně 1–3 jazyky,
  • pozornost zaměřujete výhradně na jazykovou výuku,
  • kurzy jsou velmi intenzivní a vaše jazykové zlepšení bude skutečně znát.

 

BOHEMIA INSTITUT – specialista na pomaturitní vzdělávání letos slaví již výročí 30 let své existence. Přihlašte se nyní za nejvýhodnějších podmínek a bez rizika – v případě dodatečného přijetí na VŠ Vám vracíme školné dle smlouvy. Přitom s možností splátek podle dohodnutého individuálního splátkového kalendáře. Neváhejte a využijte efektivně a výhodně studijní rok!

 

Stále více studentů dává pomaturitní studium jazyků jako svoji první volbu po maturitě.

obrazek1

Další studium VŠ nebo nástup do práce o rok odloží, zaměří se výhradně na intenzivní studium jazyků a tím získají obrovskou výhodu. Během roku zvládnou to, co by při dalším studiu nebo práci určitě nedokázali. Jednoroční studium jazyků se zúročí právě v budoucnosti. Určitě se jedná o lepší volbu než začít studovat náhradní obor na vysoké či vyšší odborné škole, který Vás nezajímá. Taky získáte ještě jeden rok na další rozhodování, kam budete svůj život dále směřovat. Během jednoletého intenzivního studia si skutečně znatelně zlepšíte své jazykové „vybavení“, BOHEMIA INSTITUT vám jako jediná jazyková škola garantuje posun minimálně o dvě znalostní úrovně podle evropského referenčního rámce. Výuka je zajištěna ověřeným týmem profesionálních, dynamických a přátelských lektorů, vždy v kombinaci českých i zahraničních. Výhod studia v BOHEMIA INSTITUTU je ale mnohem více.

 

Studium můžete ukončit některou z renomovaných mezinárodních zkoušek a to v rámci pomaturitního studia dokonce i zdarma.

BOHEMIA INSTITUT Vám také v rámci programu „svět jazyků pro Vás“ zajistí poradenství a veškerý servis spojený se zahraničním studiem.

 

BOHEMIA INSTITUT …Vaše škola pro život … již 30 let mluvíme společnou řečí…banner

Dlouholetý člen AIVD (Asociace institucí vzdělávání dospělých), certifikovaný zakládající člen AJŠ (Asociace jazykových škol ČR), mezinárodní certifikace IES, London.

 

 

Další články k tématu

Češi se zhoršili v angličtině, vyplývá z průzkumu

Češi se zhoršili v angličtině, vyplývá z průzkumu

Češi se v ovládání angličtiny zhoršili. Podle průzkumu globální vzdělávací společnosti EF Education First se v žebříčku států, jejichž obyvatelé mají angličtinu jako druhý jazyk, Česká republika propadla z loňského 20. místa na letošní 23. Závěry průzkumu a podoba žebříčku se odvíjely od výsledků testů více než milionu dospělých lidí ve stovce různých států, kde je angličtina druhým …

číst více
Videa Masarykovy univerzity pomáhají studentům s angličtinou

Videa Masarykovy univerzity pomáhají studentům s angličtinou

Epidemie koronaviru představuje pro české školství velkou výzvu. Na pomoc učitelům angličtiny i zoufalým rodičům, kteří dohlíží na domácí výuku svých dětí, proto přispěchala Katedra anglického jazyka a literatury na brněnské Masarykově univerzitě. Vytvořila YouTube kanál, díky kterým se anglicky mohou učit nejen děti ale i dospělí.  „Nápad vznikl přesně 16. března. Školní výuka skončila pár …

číst více
První dojmy z didaktických testů: těžká matika, lehká angličtina, potrápil Ludvík Vaculík

První dojmy z didaktických testů: těžká matika, lehká angličtina, potrápil Ludvík Vaculík

Minulý týden se konala první část státní maturitní zkoušky: maturanti psali didaktické testy. Jaké byly první dojmy studentů z pražského gymnázia Postupická a jaké byly ohlasy na didaktické testy na sociálních sítích? Jiná, těžší matika Pondělí patřilo matematice. Na vypracování testu bylo o celých 15 minut víc než loni a hranice úspěšnosti byla stanovena na …

číst více