FOTOREPORTÁŽ: Gaudeamus 2011

8. 11. 2011 | Přijímací řízení

Jak dopadl 18. ročník Evropského velethru pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus 2011? Podívejte se na aktuální fotoreportáž!

Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus 2011 se těšil zájmu studentů i vysokých škol. V letošním roce prošlo branami brněnských veletrhů přes 30 000 návštěvníků. Představilo se 185 univerzit, vysokých a vyšších odborných škol, konkrétně 235 fakult a více než 3500 studijních oborů. Kromě českých vysokých škol mohli studenti navštívit i stánek některé z 47 renomovaných zahraničních univerzit ze 14 zemí. Soutěž o nejlepší expozici vyhrálo na základě hlasování studentů České vysoké učení technické v Praze.

 

Další články k tématu

České vysoké školy mění přijímací řízení kvůli koronaviru. Některé obory přijímačky ruší

České vysoké školy mění přijímací řízení kvůli koronaviru. Některé obory přijímačky ruší

Epidemie koronaviru zásadním způsobem proměnila české školství. Dopad bude mít i na podobu přijímacího řízení na vysoké školy pro nadcházející školní rok. Některé obory přistoupily k úplnému zrušení přijímacích zkoušek, jiné odkládají termíny a někde se celý přijímací proces přesune on-line. Školy tak vycházejí vstříc středoškolákům, které v krátkém rozestupu čekají maturity i přijímací zkoušky. Některé …

číst více