Bádejte a objevujte …

23. 10. 2019 | PR články

FZP_PR_02… na místě, kde toho můžete hodně ovlivnit! Na jedné z nejstarších fakult životního prostředí v ČR. Na Fakultě životního prostředí Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.

Chystáte se na vysokou školu v akademickém roce 2020/2021? FŽP UJEP vás přivítá s novou energií a dvěma inovovanými, čerstvě akreditovanými bakalářskými studijními programy.

Oba programy – Ochrana životního prostředí a Aplikovaná geoinformatika – jsme sestavili tak, aby jejich studium dávalo smysl v dnešní době. Co to znamená? To znamená s ohledem na to, že životní prostředí je potřeba studovat, utvářet a chránit propojením více různých oborů.

Tak, abyste, až u nás dostudujete, měli v malíčku nejen špičkové technologie, ale také nejnovější vědecké poznatky z oblastí společenských věd či managementu.

FZP_PR_01

Věříme totiž, že jedině ten, kdo vidí svět v souvislostech, je schopný ovlivňovat své okolí dlouhodobě a pozitivně.

U nás v Ústí nad Labem najdete široké uplatnění. Již během studia vás zapojíme do zajímavých projektů s reálným dopadem na vaše bezprostřední okolí, podpoříme vaše nápady a budeme se vás neúnavně snažit přesvědčit o tom, že zůstat v ústeckém regionu má smysl i po studiu.

Tenhle kraj má totiž obrovský potenciál a zároveň fascinující historii, na kterou může navázat. Staňte se pojítkem mezi slavnou minulostí a perspektivní budoucností Ústeckého kraje.

FZP_PR_03

Pojďte studovat #nasever!

Přečtěte si příběh absolventa FŽP UJEP.

Dejte si film o tom, jak moc budete během studia pro Ústí znamenat.

Mrkněte, jak vaši budoucí kolegové zkrášlují kampus UJEP.

Přečtěte si o osobnostech FŽP UJEP, od kterých se budete učit.

Přečtěte si o odborníky z FŽP UJEP nově založeném Institutu pro výzkum Arktidy a Subarktidy.

Podívejte se, kde s námi, snad už v příštím roce, budete „bydlet“.

A přijďte na týden s FŽP UJEP od 30. 10 – 3. 11. 2019!

Další články k tématu

Nový bakalářský program vycházející z prestižního oxfordského modelu

Nový bakalářský program vycházející z prestižního oxfordského modelu

Fakulta sociálních věd získala akreditaci pro nový bakalářský program Politics, Philosophy and Economics (PPE), který vznikl v souladu s oxfordským modelem. Pražský PPE bude prvním bakalářským studijním programem ve střední a východní Evropě.  Jeho absolventi naleznou uplatnění zejména v oblasti politiky, diplomacie, bankovnictví, žurnalistiky a médií, sociální práce a neziskového sektoru. FSV tímto krokem posílí svou …

číst více
ČZU je nejekologičtější školu v Česku!

ČZU je nejekologičtější školu v Česku!

Česká zemědělská univerzita se již od roku 2015 pravidelně umisťuje v prestižním žebříčku UI Green Metric World University Rankings, který jako jediný na světě hodnotí univerzity z hlediska toho, jak chrání životní prostředí. Letos dosáhla dosud nejlepšího umístění a mezi univerzitami z celého světa skončila na 46. místě. Mezi českými univerzitami jí patří prvenství. Nejlepších výsledků ČZU …

číst více