ANKETA: Jak hodnotí studenti 18. ročník Gaudeamu?

11. 11. 2011 | Přijímací řízení

Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus je za námi. Podívejte se, jak budoucí studenti vysokých škol zhodnotili jeho 18. ročník.

Co vás zaujalo na Gaudeamu 2011?
Splnil veletrh vaše očekávání?
Máte již představu o budoucím studiu?

Aneta Kubátová, 18 let, Jámy

1. Vysoká účast vysokých škol na veletrhu Gaudeamus a vstřícnost vystavovatelů.
  2. Zatím ano.
  3. Ano. Rozhodla jsem se pro pedagogickou fakultu.

Vlastimil Slavíček, 19 let, Oldřiš u Poličky

1. Zaujal mě velký výběr vysokých škol. Vystavovatelé jsou příjemní, zodpoví vaše dotazy a poradí vám ve studijních záležitostech.
  2. Ano.
  3. Chci studovat techniku. Navštívil jsem na Gaudeamu výstavní stánky vysokých škol v Brně, Liberci a Ostravě.

Monika Pospíšilová, 18 let, Osterádky-Rešov

1. Jednoznačně velké množství vystavovatelů. Líbí se mi také doprovodný program, například prezentace vysokých škol.
  2. Ano.
  3. Ano. Vybrala jsem si filozofickou fakultu.

Jakub Novák, 18 let, Vysoké Mýto

1. Je zde hodně vysokých škol. Prezentaci vysokých škol na veletrhu pokládám za velmi důležitou, protože mnohé studenty ovlivní při jejich výběru. Pozitivně proto hodnotím nejen vysokou účast, ale také příjemné vystupování vystavovatelů.
  2. Zatím ano.
  3. Ano, rozhodl jsem se pro oblast financí.

Veronika Jenčová, 18 let, Humpolec

1. Spousta vysokých škol. Líbí se mi, že získáme veškeré potřebné informace na jednom místě.
  2. Ano.
  3. Rozhoduji se mezi fyzioterapií a forenzní analýzu.

Lukáš Zikmund, 19 let, Benešov

1. Překvapilo mě velké množství vystavovatelů. Všichni se navíc chovají příjemně.
  2. Ano.
  3. Mám. Zahradní a krajinářské úpravy.

Kateřina Zálešáková, 18 let, Třebíč

1. Zaujalo mne množství škol, které na Gaudeamu vystavují.
  2. Ano.
  3. Měla, ale změnila jsem názor. Věřím, že mi v rozhodnutí pomohou informace, které jsem získala na výstavních stáncích vysokých škol na veletrhu Gaudeamus. Mezi mé favority ovšem patří právo a filozofická fakulta.