Zkušenost studenta

Rozhovor: I přes dobrovolnictví lze získat super džob

Jak se dostat z humanitních studií přes Jizerské hory k práci v projektovém managementu?

Jízdenky po Evropě a Apple iPod za vaši zkušenost

Server NaZkusenou.cz pořádá soutěž o nový Apple iPod či volnou zpáteční jízdenku pro dvě osoby po Evropě se společností Student Agency v hodnotě až 7900,– Kč. Do soutěže mohou přispět všichni, kteří mají nějakou zkušenost s pobytem v zahraničí, ať už pracovním či studijním. Příspěvek by neměl přesáhnout dvě strany formátu A4. Váš text zachychující zážitky a dojmy ze …

číst více

Chcete studovat veterinu? Připravte se na nevšední zážitky

Přijímačky jsou v plném proudu a někteří z vás už možná přemýšlejí, jestli si zvolili správně, nebo zda se nemají porozhlédnout po jiné škole. Každý obor má svá pozitiva a negativa. Těm, kteří se rozhodli studovat veterinu, přináší následující článek několik komických překvapení, která je můžou během studia potkat.