Vysoká škola finanční a správní, o.p.s.

Student VŠFS Roman Kadlec: Marketingová komunikace tu není jen o “drcení”

Roman Kadlec je studentem oboru Marketingová komunikace na Vysoké škole finanční a správní v Praze. Svou školu by doporučil a již nyní přemýšlí o nejrůznějších projektech do budoucna.

číst více

Zapojte se do největší studentské soutěže na světě

Až do 30. října se můžete hlásit do mezinárodní soutěže v řízení firem Global Management Challenge. Soutěžit budete nejdříve v rámci České republiky, potom se postavíte konkurenci ze 33 států světa. Vyhrát můžete bezplatné studium MBA od organizátora soutěže, Vysoké školy finanční a správní. Cílem soutěže je prověřit teoretické i praktické manažerské schopnosti studentů a učit je nést následky svých …

číst více

Speciál O OBORECH: Marketingová komunikace a PR

S marketingem, reklamou a PR se setkáváme každodenně, aniž si to uvědomujeme. Ačkoli pro práci v reklamní nebo kreativní agentuře většinou není potřeba žádné specializované vzdělání, rozhoduje se každoročně množství studentů pro obor Marketingová komunikace a PR. Zde totiž získají nezbytné základy, které se dají v praxi uplatnit.

číst více

Do druhého kola GMC postoupilo 40 nejlepších týmů

Ve středu 12. prosince 2012 bylo zveřejněno 40 nejlepších týmů, které postupují do druhého kola mezinárodní studentské soutěže Global Management Challenge v manažerském řízení firem. Absolutně největší počet týmů ve druhém kole, celkem devět, vzešlo z prostředí Západočeské univerzity v Plzni. Druhou úspěšnou univerzitou je brněnská Masarykova univerzita s pěti týmy ve druhém kole a o pomyslnou třetí příčku se dělí Vysoká škola finanční …

číst více

VŠFS prodloužila podání přihlášek. Ale jen do konce září!

Vysoká škola finanční a správní, o.p.s. posunula možnost podání přihlášek až do 30. září 2012. Svým uchazečům nabízí celkem dvanáct bakalářských a sedm magisterských studijních oborů v českém jazyce a dále dva obory vedené v anglickém jazyce. Novinkou letošního akademického roku jsou obory Právo v podnikání, Právo ve veřejné správě a Sociologie. Už jen poslední volná místa pak škola …

číst více

Přehled pražských soukromých škol, které ještě přijímají přihlášky

Rádi byste studovali, ale na státní školu jste se nedostali nebo jste nenašli tu pravou? Není potřeba věšet hlavu. Stále ještě se můžete stát plnohodnotným studentem, a to na některé soukromé škole. Mnohé z nich nabízí zajímavé obory, vysoce kvalitní výuku a s využitím stipendií jsou cenově dostupné. V tomto článku přinášíme seznam pražských škol, na které se právě teď můžete hlásit.

číst více

POROVNÁNÍ OBORŮ: Pojišťovnictví

Pojišťovnictví je ryze praktický obor specializovaný na úzkou oblast finančnictví. Staňte se renomovaným odborníkem. Nabídka českých vysokých škol a univerzit je překvapivě široká, o čemž se můžete přesvědčit v našem speciálu.

číst více

Speciál O OBORECH: Bankovnictví

Bankovnictví je obor, s nímž se v běžném životě setká asi každý z nás. Aby však fungovalo správně a my nepřišli o naše prostředky, které bankám a dalším finančním institucím svěřujeme, musejí jej obsluhovat odborníci. A právě na jejich výchovu se zaměřuje několik studijních oborů, které nejčastěji, i když ne výhradně, najdeme na našich ekonomických fakultách.

číst více