Fido

Na vysokou s Nápovědníkem, Průpravníkem a Kompasem

Vzdělávací agentura Kurzy-Fido.cz je známá kvalitou kurzů a inovativními přístupy k výuce. Kurzy TSP MU (testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity) pořádanými od Prahy přes Havlíčkův Brod, Brno, Bratislavu až po Košice projde každoročně několik stovek studentů. Z Fida pak míří na nejrůznější fakulty MU, zejména na Právnickou, Ekonomicko-správní a Filozofickou. Zeptali jsme se proto hlavního lektora TSP MU a zakladatele Kurzů-Fido.cz Vzdělávací agentura Kurzy-Fido.cz je známá kvalitou kurzů a inovativními přístupy k výuce. Kurzy TSP MU (testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity) pořádanými od Prahy přes Havlíčkův Brod, Brno, Bratislavu až po Košice projde každoročně několik stovek studentů. Z Fida pak míří na nejrůznější fakulty MU, zejména na Právnickou, Ekonomicko-správní a Filozofickou. Zeptali jsme se proto hlavního lektora TSP MU a zakladatele Kurzů-Fido.cz Martina Víty na novinky v letošním školním roce.

číst více