Jak studovat bezplatně na univerzitě v Anglii za peníze britské vlády?

16. 12. 2013 | PR články

Informace o University College Birmingham:

• Spadající pod University of Birmingham, která se řadí na 62. místo v celosvětovém žebříčku.
  • Patří mezi TOP 20 univerzit na světě dle hodnocení studentů.
  • Nabízíme přes 20 bakalářských oborů a 12 magisterských oborů, stejně tak MBA.
  • Specializované obory: management ve službách hotelnictví, cestovního ruchu, eventů, kulinářství, sportu, marketingu a businessu.

Proč je studium u nás zdarma?

• Britská vláda poskytuje všem EU studentům státní půjčku na studium ve výši 9.000 liber (cca 270.000 CZK).
  • Student začne splácet až jakmile po dostudování univerzity a pobytu v UK jeho plat dosáhne 21.000 liber (630.000 CZK) ročně. Pokud této částky nikdy nedosáhne, školné nikdy nesplatí a tím je studium ZDARMA.

Jak začít?

Kontaktujte našeho českého konzultanta pro ČR a SK, který Vám bezplatně pomůže a poradí s:

• Veškerými dotazy o studiu na UCB
  • Výběrem správného oboru a podáním přihlášky
  • Vyřízením britské státní půjčky
  • Bude s Vámi spolupracovat až po nástup k Vašemu studiu.

Náš konzultant:

Aneta Řezníková, M.A (absolvent UCB)

Tel: +420 724 685 214
Mail: aneta@studyuniversity.net

www.facebook.com/…zechStudents

Naše obory se velmi rychle plní, proto doporučujeme podat přihlášku co nejdříve. Pro více kontrétních informací k přihláškám, nás neváhejte kontaktovat.