Studium během pandemie: Vyplň anketu a vyhraj ceny od Applu

28. 5. 2021 | Inspirace

Už je to víc než rok, kdy v Česku naplno vypukla pandemie koronaviru. Během té doby zely školy prázdnotou – studenti se s krátkými přestávkami několik měsíců učili distančně z domova. A jaký to na ně mělo dopad? Přesně to chceme zjistit v našem průzkumu “Studium během pandemie!”

>> ZAPOJIT SE DO PRŮZKUMU ZDE <<

 

Cílem průzkumu je získat data o studentech, o jejich životě během pandemie. Chceme zjistit, co studenty trápí, co jim přineslo nebo vzalo on-line vzdělávání i to, jak zlepšit procesy na školách.

apple-vyhra_vysokeskoly
Pokud jsi žák nebo student zapoj se do našeho on-line průzkumu. Vyplnění ti zabere jen pár minut a pokud budeš mít štěstí, můžeš vyhrát:  Apple iPhone,  AirPods nebo iPad.

 

 

 

 

Další články k tématu

Technické problémy i náročná organizace času. Jak vysokoškoláci zvládají on-line zkouškové?

Technické problémy i náročná organizace času. Jak vysokoškoláci zvládají on-line zkouškové?

Zkouškové období je na vysokých školách v plném proudu. Kvůli koronaviru ale probíhá nestandardně: studenti skládají testy on-line u vyučujících, které zejména prváci často ani nikdy naživo nepotkali. Server Novinky.cz se proto ptal vysokoškoláků, jak distanční zkouškové i výuku celkově zvládají a jakým problémům nejčastěji čelí. Kateřina Richtrová studuje na Karlově Univerzitě pedagogiku a nederlandistiku. Nedávno …

číst více