Pitka na kolejích dopadla tragicky

30. 5. 2003 | Aktuality

Ve čtvrtek v noci došlo k tragické události na Vinařských kolejích v Brně. Dvě studentky medicíny popíjely společně alkohol na svém pokoji, následně mezi nimi došlo k vzájemnému napadení. Jedna z dívek nepřežila.

Ve čtvrtek v noci došlo k tragické události na Vinařských kolejích v Brně. Dvě studentky popíjely společně alkohol na svém pokoji, následně mezi nimi došlo k vzájemnému napadení. Jedna z dívek nepřežila.Podle dostupných informací napadla jedna z dívek svou kolegyní lahví, ta se bránila nožem. Bodla studentku do hrudníku, mladá žena na místě zemřela. Přivolaná lékařka již jedenadvacetileté studentce fakultysportovních studií, která měla několik bodných ran v hrudníku, nedokázala pomoci. Druhou dívku, studentku medicíny, záchra­náři odvezli do nemocnice s poraněním hlavy. Případ je vyšetřován jako ublížení na zdraví s následkem smrti. Policisté od rána vyslýchají obyvatele kolejí.