Léto s diplomkou v devíti emocích

20. 7. 2018 | Inspirace

Státnice v září zní teoreticky jako ideální řešení. V červnu doboucháte všechny zkoušky a máte skoro dva měsíce klidu na psaní diplomky. Jenže klid a diplomka se vzájemně vylučují. Psát diplomku je totiž peklo v kteroukoliv roční dobu, a v létě to navíc souhlasí i teplotně. A hlavně! Absence dalších povinností okolo, ke které jste si gratulovali, bývá často kontraproduktivní. Koukejte.

 

1. Máte tolik času na psaní. Tolik! Takže je dost náročný určit si, kdy začnete.

1

 

2. Vážně hodně náročný.

2

 

3. Když už teda začnete, naskáká vám na FB tisícero upozornění na nově přidané fotky od vašich nejbližších, kteří na rozdíl od vás diplomku nepíšou.

3

 

4. Ba co hůř! Mají ji už napsanou!!!

4

 

5. A všichni si společně užívají. Bez vás.

5

 

6. Takže vy nejen že píšete diplomku, ale navíc nemáte kamarády!

6

 

7. Pak už vás dostane do varu i naprosto kompozičně jednoduchá fotka orosenýho pivka na FB Mirka ze základky. My vám sem jednu taky flákneme.

7

 

8. To si sice dát můžete i doma, ale jelikož jste začali s psaním o dost později, než jste od sebe čekali, tak vlastně nemůžete.

8

 

9. Tak se smíříte se svým krutým životním údělem.

9

 

10. No a prostě to napíšete, žejo. Ýzy.

10

Další články k tématu

Komentář: Politické kauzy aneb podvádět u psaní diplomky se (ne)vyplácí

Komentář: Politické kauzy aneb podvádět u psaní diplomky se (ne)vyplácí

Výraz „plagiát“ znamená podvrh, úmyslné kopírování a umělecká či vědecká krádež. Při psaní bakalářských a diplomových prací se za plagiátorství považuje také nepřesné nebo opomenuté (byť neúmyslné) citování využitého zdroje. Zní to přísně, ale za toto své dílo získávají studenti vysokoškolský titul a ten nemůže být zadarmo. Ještě před pár týdny se v mediích téměř denně …

číst více