Hledáte rychlý kariérní růst? Řešením je studium FLEXI MBA!

Online MBA studium v různých podobách je mezi manažery v ČR již poměrně etablovanou záležitostí, absolutní novinkou je však nyní možnost sestavit si vlastní studijní online MBA program zcela na míru svým představám.

Jednička na trhu online MBA vzdělání v ČR a SR, vzdělávací institut CEMI, přichází s unikátní možností flexibilního MBA studia, kde si zájemci mohou z více než 60 studijních předmětů nakombinovat skladbu studia, která jim bude dokonale vyhovovat. „Cílem tohoto flexibilního studia je umožnit studentům vybrat si opravdu pouze to, o čem jsou přesvědčeni, že jim bude prospěšné pro jejich další profesní rozvoj. Navíc si studenti mohou přizpůsobit i tempo a délku studia, která se může pohybovat do 1 do 3 let. Vycházíme tak vstříc časově vytíženým manažerům, kteří potřebují MBA studium skloubit s náročným zaměstnáním“, říká Mgr. Štěpán Mika, ředitel institutu CEMI (neboli Central European Management Institute). Mezi nejvyhledávanější studijní předměty v rámci FLEXI MBA podle něj patří Strategický management, Management osobního rozvoje, Marketing a komunikace, Koučování či třeba Manažerská ekonomika.

Vzdělávacím institutem CEMI prošlo od roku 2011 již více než 1400 klientů MBA a LLM studia a více než 90 % absolventů potvrzuje, že se již do 1 roku od absolvování posunuli nejméně o 1 pozici na kariérním žebříčku. Většině z nich se také investice do MBA studia vrátila již do 2 let. Dalším velmi důležitým přínosem absolvování MBA studia je také navázání nových profesních kontaktů s kolegy v rámci studia, ale také s více než 40 lektory, kteří studium zastřešují a jsou uznávanými experty ve svých oborech.

Díky jedinečnému způsobu výuky byl také institut CEMI vyhodnocen renomovanou agenturou IPSOS jako poskytovatel nejefektivnějšího MBA studia při zaměstnání.

Využijte možnosti posunout svoji kariéru dále a zahajte své MBA studium již v březnu, navíc se zvýhodněným školným pouze 89.900,- Kč bez DPH a možností rozložení až do deseti splátek bez navýšení. Přihlásit se je možné už jen několik dnů.

Více o Central European Management Institute najdete na cemi.cz.

PR článek


martina.bednarova@vysokeskoly.cz

Další články k tématu

Vyšší platové ohodnocení? Ano, s titulem MBA

Vyšší platové ohodnocení? Ano, s titulem MBA

Češi si stále více uvědomují výhody MBA titulu. Podle dat publikovaných na webu ft.com vzrostly od roku 2014 platy u MBA absolventů až o 12 %. Zajímavý nárůst mezd po absolvování studia potvrzuje také nejrozsáhlejší průzkum mezi absolventy MBA studia v ČR a SR realizovaný agenturou STEM/MARK pro institut CEMI. Z něho vzešlo, že si jeho absolventi …

číst více
73 % absolventů vnímá MBA titul jako výhodu na trhu práce

73 % absolventů vnímá MBA titul jako výhodu na trhu práce

Téměř tři čtvrtiny absolventů MBA programů na institutu CEMI pociťují velkou konkurenční výhodu oproti lidem, kteří mají pouze akademický VŠ titul. Skoro 60 % studentů navíc uvedlo, že jim titul MBA dopomohl k lepšímu pracovnímu uplatnění. Kariérní posun byl u žen nejčastěji o jednu pozici, u mužů pak rovnou o dvě. U většiny případů (82 %) …

číst více
Jak správně reagovat na změny trhu práce? Kvalitním studiem MBA

Jak správně reagovat na změny trhu práce? Kvalitním studiem MBA

Situace na trhu práce přivádí mnohé HR manažery a specialisty k využití neotřelých způsobů a metod. Když ale ani ty nepomáhají, je na místě přemýšlet o získání dalších znalostí a osvědčených postupů, jež firmám a jejich HR oddělením nabídnou nové možnosti. Bez nich se totiž skutečný profesionál v současné situaci jen těžko obejde a právě ony mohou …

číst více