HLEDÁME DO TÝMU: Senior PHP vývojáře

1. 2. 2021 | Inspirace

Jsme flexibilní společnost s tradicí a naše portály jsou jasnou mediální jedničkou na trhu pro výběr studia na vysoké škole.

Naše společnost má v portfoliu více portálů – naší vlajkovou lodí je portál VysokeSkoly.cz a CzechUniversities.com, dále provozujeme VysokeSkoly.sk, MaturitniOtazky.cz, Rozecti.se, Legentas.com. Plánujeme další rozvoj, a to jak na zahraniční trhy, tak v oblasti vzdělávání na českém trhu.

Technologický stack

• PHP 7.4 a přecházíme na PHP 8

• Symfony 4/5 (přecházíme na 5)

• Vývoj v gitu na githubu (https://github.com/vysokeskoly)

• Několik jazykových mutací, domén a oddělené administrace

• Další technologie, na kterých to stojí: PostgreSQL, SOLR, Varnish, memcached

• Provoz v privátním cloudu, lokální vývoj v dockeru

• Samostatné části v React JS (některé starší v angularu)

• QA nástroje (PHPUnit, PHPStan, Coding Standards (https://github.com/lmc-eu/php-coding-standard, selenium testy)

Co bychom potřebovali

• Hledáme profíka do týmu na vedlejšák – cca 30-50 hodin měsíčně dle jeho flexibilních možností.

• Seniorní/Mediorní PHP vývojář, který píše čitelný a testovatelný kód, má zkušenosti s používáním OOP, gitu, PHPunit, PHPstan, CodeSniffer (či ekvivalentní nástroje).

• Dobře zná Symfony a Doctrine ORM, má rozhled v databázích, jako je Postgres, MySQL a také NoSQL jako je např. SOLR (ElasticSearch).

• Určitě pomůžou také zkušenosti s REST APi a stavěním/voláním webových služeb.

• Alespoň základní zkušenosti se správou linuxu.

• Maximální samostatnost a sebedisciplínu.

Co nabízíme

• zajímavé finanční ohodnocení dle tvé úrovně

• flexibilní práce (odkudkoliv, kdykoliv)

• zajímavý projekt v oblasti vzdělávání

• možnost ovlivňovat další vývoj projektů

• moderní přístupy

• code-review a důraz na kvalitu

• přátelské prostředí

Zaujala Vás naše nabídka?

• TO JE SKVĚLÉ, tak teď stačí poslat Váš životopis na mail:  prace@vysokeskoly.cz
  • vše důkladně posoudíme a následně se Vám ozveme!