AKADEMIE STING - nejlepší soukromá vysoká škola v ČR

21. 8. 2018 | PR články

sting-618x411

Soukromá vysoká škola AKADEMIE STING získala v hodnocení vysokých škol nejvyšší ocenění. Nejstarší soukromá vysoká škola v Brně se tak může prezentovat jako Nejlepší soukromá vysoká škola v České republice. Přihlášky na školu lze podávat i během léta!

Hodnocení vysokých škol s názvem Fakulta roku probíhalo mezi studenty a absolventy vysokých škol v České republice. Mezi desítky hodnotících kritérií patřila například spokojenost se studiem, prostředím, uplatněním absolventů, propojením s praxí, profesionálním akademickým zázemím, apod. Na základě výsledků hodnocení tak AKADEMIE STING byla vyhodnocena jako Nejlepší soukromá vysoká škola v České republice. Kromě tohoto ocenění byla škola vyhlášena Nejlepší malou a střední firmou města Brna.

„Na STINGu jsem studovala bakalářské a nyní také magisterské studium. Jedná se sice o soukromou školu, ale škola má velmi dobré jméno. Navíc veškeré studijní materiály jsem dostala zdarma a díky prospěchovým stipendiím nemusím zaplatit ani korunu. Příští rok bych také ráda vyzkoušela studium v zahraničí prostřednictvím programu ERASMUS+.“ uvádí studentka 4. ročníku Klára.

AKADEMIE STING je škola s nejdelší tradicí v Brně (od roku 2000). Nabízí vyhledávané bakalářské i magisterské obory, prezenční i kombinovanou formu studia, úzké propojení s praxí, flexibilní studium, mobility programu ERASMUS+, studijní materiály v ceně a mnoho dalších výhod! Výše školného patří k těm nejnižším v Brně. Díky prospěchovým stipendiím lze studovat na škole zcela zdarma! Škola se také může pochlubit kvalitními vyučujícími. Působí zde totiž profesionální tým akademických pracovníků s mnohaletými zkušenostmi z akademického i firemního prostředí.

Od založení AKADEMIE STING školu úspěšně vystudovalo více než 4000 absolventů, což je největší počet absolventů soukromé školy na Moravě. Každým rokem škola vyhodnocuje spokojenost i uplatnění absolventů a může se pochlubit jejich velkou zaměstnaností v oboru, která se pohybuje okolo 98%.

Výhodou školy také je, že nabízí flexibilní studium. Pokud například pracujete a rádi byste si doplnili vzdělání na vysoké škole, AKADEMIE STING pro vás může být vhodným řešením. Nabízí kombinovanou formu studia, která vychází vstříc vašim časovým možnostem. Přihlášky ke studiu je stále možné podávat i během léta, a to elektronicky na stránkách www.sting.cz

Další články k tématu

Mendelova univerzita slaví 100. výročí. Chystá akce a uvařila pivo

Mendelova univerzita slaví 100. výročí. Chystá akce a uvařila pivo

Brno je městem vzdělání tohoto roku! Mimo Masarykovu univerzitu totiž významné výročí slaví také další univerzita moravské metropole, Mendelova univerzita. A letos je to už sto let od jejího založení. V rámci oslav uspořádala univerzita v polovině června akci Sraz století Mendelovy univerzity, kam dorazilo přes čtyři tisíce jejích absolventů. Ti si mohli prohlédnout zrekonstruovaný kampus, do …

číst více
Najít si školu i práci na jednom místě? To můžete na veletrhu Gaudeamus Brno!

Najít si školu i práci na jednom místě? To můžete na veletrhu Gaudeamus Brno!

Konec října bude v Brně opět ve znamení vzdělávání. Na brněnském výstavišti totiž proběhne už 26. ročník veletrhu Gaudeamus Brno. Návštěvníkům se na jednom místě představí skoro 400 vzdělávacích institucí. A chybět u toho nebudeme ani my! VysokéŠkoly.cz budou mít na Gaudeamu testovací centrum, které byste na veletrhu rozhodně neměli minout. Poradíme vám v něm, který studijní …

číst více