10 důvodů PROČ studovat Ekonomickou fakultu v Ostravě?

1.       Studium v zahraničí – nabízíme Ti možnost studijních pobytů a stáží v zahraničí díky spolupráci až se 130 partnerskými univerzitami a institucemi po celém světě.

2.       Studovat budeš na nejmodernější ekonomické fakultě v ČR umístěné přímo v srdci největšího studentského kampusu ve střední Evropě.

3.       Spolupracujeme s praxí - široká nabídka moderních studijních programů propojených s praxí, které jsou zaměřeny na aktuální trendy a potřeby trhu práce. Silné vazby na místní a nadnárodní firmy Ti umožní získat praxi a cenné kontakty už během studia.

4.       Tvoříme příběhy - desetitisíce úspěšných absolventů po celém světě.

5.       Mezinárodní prostředí – spolužáky budeš mít z celého světa.

6.       Kariérní poradenství - podpora kariérního růstu prostřednictvím workshopů, seminářů a individuálního poradenství zaměřeného na přípravu na pracovní trh.

7.       Víme jak na to! Preferujeme moderní výukové metody, projekty, týmovou práci a případové studie, které rozvíjejí kritické myšlení a praktické dovednosti.

8.       Podpora podnikání – fakulta nabízí programy a inkubátory pro studenty, kteří mají zájem o podnikání a chtějí rozvíjet své vlastní projekty.

9.      U nás můžeš studovat i s handicapem bez bariér – centrum Slunečnice.

10.   BO OSTRAVA !!! je město s bohatou kulturní a sportovní nabídkou, dostupným bydlením a výbornou dopravní dostupností.

Kde nás najdeš

Ekonomická fakulta

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
17. listopadu 2172/15
708 00 Ostrava - Poruba

Přihlášky a přijímačky

• Elektronická přihláška: 500 Kč

SCIO testy

Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.

Obecné studijní předpoklady

Výsledek pro přijetí: percentil 0

Vyzkoušet test

Vydej se s námi do zahraničí

- Dánsko, Finsko, Anglie, Švýcarsko, Nizozemí, Korea, Španělsko, Taiwan, Slovinsko, Portugalsko, Německo, Irsko a mnoho dalších zemí – všude tam se s námi můžeš dostat v rámci mezinárodní spolupráce na stáž či studijní pobyt. Navíc od nás dostaneš i finanční příspěvek a pomůžeme ti se všemi formalitami! Pokud by to nestačilo, máš u nás možnost získat také dvojí diplom (tzv. Double Degree) ve Velké Británii.

Sportuj, bav se a užij si to

- Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava Ti nabízí na jedněch z nejmodernějších a nejlevnějších univerzitních kolejí. Odreagovat se můžeš ve velkém sportovním areálu, který je hned u kolejí a nabízí spoustu možností pro sportovní nadšence.

- Užij si Ostravu naplno !!! Kina, divadla, sportoviště, Beskydy a Jeseníky na dosah… Colours of Ostrava, Majáles, Beats for Love, Zlatá tretra a mnoho dalších akcí. Přesvědč se na vlastní kůži, že Ostrava a její okolí žije!

Pořád se něco děje

- Snažíme se ti přiblížit svět ekonomiky a financí prostřednictvím odborných stáží (i v zahraničí), zapojujeme do výuky manažery a odborníky z praxe, a to i v rámci přednášek a workshopů. Studenti se u nás setkávají s předními manažery významných společností jako KPMG, PwC, Kofola ČeskoSlovensko a.s., Plzeňský Prazdroj, a.s., Hyundai Motor Manufacturing Czech s r.o. a mnoha dalších.

Ekonomická fakulta

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava