O nás

Jsme tu pro všechny, které baví ekonomika, finance, management a podnikání. Zajímají tě finance, finanční trhy a technologie? Nebo třeba účetnictví, průmyslové inženýrství, management udržitelného rozvoje, veřejná správa či sportovní management? Vyber si směr, který tě baví a nadchne! Věříme, že vzdělání je tou nejlepší investicí do tvé budoucnosti.

Důležitá je pro nás praxe a uplatnitelnost absolventů. Proto ti během studia dáme možnost zapojit se do praktických projektů, spolupracovat s firmami a absolvovat stáže v renomovaných společnostech jako je Continental Barum, Greiner Packaging, Baťa, UniCredit Bank, Trinity Bank a mnoho dalších. Získáš reálné zkušenosti a propojíš se s profesionály ve svém oboru.

Dle prestižního světového žebříčku THE WUR se naše fakulta dlouhodobě umisťuje v oblasti Business and Economics nejvýše mezi všemi českými vysokými školami v tomto oboru. Zvol si FaME. Jsme #skvelainvestice do tvé budoucnosti.

Web

Kde nás najdeš

Fakulta managementu a ekonomiky ve Zlíně

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Mostní 5139
760 01 Zlín

Přihlášky a přijímačky

Bakalářské studium

K tomu, abyste mohli podat přihlášku na FaME, potřebujete dvě věci – mít ukončenou střední školu a úspěšně absolvovat Národní srovnávací zkoušky (NSZ) nebo Národné porovnávacie skúšky (NPS), a to konkrétně test Obecných studijních předpokladů (OSP) nebo v rámci NPS test Všeobecné študijné predpoklady (VŠP).

Přijímací zkoušku v prvním i druhém kole přijímacího řízení lze prominout vítězům celostátních olympiád v České nebo Slovenské republice v oborech ekonomie nebo matematika (umístěným jednotlivcům na 1. – 20. místě) doložené úředně ověřeným certifikátem.

 

  • Elektronická přihláška: 460 Kč

Aktuality

Doplňující informace

Studium v zahraničí

Studenti Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně mají širokou škálu možností vycestovat do zahraničí v rámci různých výměnných programů a absolvovat tam jak studijní pobyt, tak pracovní stáž. Více informací zde

Koleje a menzy

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně nabízí studentům, zaměstnancům a hostům UTB ubytování na kolejích, které se nacházejí nejdéle 10 minut chůze od centra města. Dále nabízí stravování v několika moderních zařízeních. Více informací zde

Kontakt

Fakulta managementu a ekonomiky ve Zlíně

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Mostní 5139
760 01 Zlín