O nás

Fakulta logistiky a krizového řízení Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně je její nejmladší fakultou, vznikla v roku 2009 a navazuje na Institut bezpečnostních technologií v Uherském Hradišti.

Studijní programy

Nabízí bakalářské studium ve čtyřech programech. Studium probíhá převážně prezenční formou studia, program Ovládání rizik je i formou kombinovanou (v Prostějově) – vyučuje se v Uherském Hradišti.

Uplatnění

Absolventi se uplatní v oblasti logistiky a logistického řízení mimořádných a krizových situací.

Web

Kde nás najdeš

Fakulta logistiky a krizového řízení v Uherském Hradišti

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Studentské náměstí 1532
686 01 Uherské Hradiště

Přihlášky a přijímačky

Bakalářské programy

Přijímačky u studijních programů Aplikovaná logistika a Procesní inženýrství jsou asi takové, že vlastně nejsou. Stačí si podat přihlášku a splnit všechny náležitosti.

U studijního programu Bezpečnost společnosti si musíme zlehka ověřit, jak jste na tom s angličtinou. Jakmile vyplníte a odešlete přihlášku a splníte všechny náležitosti, pozveme vás na vyplnění krátkého testu vašich znalostí. Ale věřte, není se opravdu čeho bát. Test je jednoduchý a stačí ho zvládnout na 50 %. Vaše výsledky navíc nikomu neprozradíme. Pokud vám však maturita z angličtiny dopadla na jedničku a dvojku nebo se můžete pyšnit některým z certifikátů na úrovni B2, odešlete nám tyto doklady do 11. 8. 2019 a my vám přijímačky rovnou odpustíme.

Termín podání přihlášek na Bc. i Mgr. programy: 11. 6. 2019 – 11.8.2019

  • Elektronická přihláška: 340 Kč

Aktuality

Doplňující informace

Studium v zahraničí

Studenti Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně mají širokou škálu možností vycestovat do zahraničí v rámci různých výměnných programů a absolvovat tam jak studijní pobyt, tak pracovní stáž. Více informací zde

Koleje a menzy

I pro studenty v Uherském Hradišti je zprostředkováno ubytování a to díky společnosti EDUHA s.r.o. , která zajišťuje ubytování studentů i jejich stravování v nově zbudované kuchyni a jidelně. Více informací zde

Kontakt

Fakulta logistiky a krizového řízení v Uherském Hradišti

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Studentské náměstí 1532
686 01 Uherské Hradiště