O nás

Fakulta aplikované informatiky byla založena roku 2006 transformací existujícího Institutu řízení procesů a aplikované informatiky.

Studijní obory

Nabízí studium v oborech zaměřených na matematiku, fyziku, informační a databázové systémy, řízení technologických procesů, marketingové a propagační činnost a v neposlední řadě programování.

Uplatnění

Absolventi najdou uplatnění v úřadech státní správy, v administrativních funkcích, ale také jako návrháři a správci databázových systémů, správci počítačových sítí, programátoři.

Web

Kde nás najdeš

Fakulta aplikované informatiky

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Nad Stráněmi 4511
760 05 Zlín

Přihlášky a přijímačky

Bakalářské studium

Přijímačky pro všechny bakalářské obory jsou pro akademický rok 2019/20 jsou prominuty. Stačí si podat přihlášku a splnit všechny náležitosti.

Termíny pro podávání přihlášek do 2. kola přijímacího řízení jsou od 2. 7. 2019 do 8. 9. 2019.

Navazující magisterské studium

Přijímačky pro všechny magisterské obory jsou pro akademický rok 2020/21 jsou prominuty. Stačí si podat přihlášku a splnit všechny náležitosti.

Přihlášky lze podávat až do 30. 4. 2020.

  • Elektronická přihláška: 340 Kč

Doplňující informace

Studium v zahraničí

Studenti Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně mají širokou škálu možností vycestovat do zahraničí v rámci různých výměnných programů a absolvovat tam jak studijní pobyt, tak pracovní stáž. Více informací zde

Koleje a menzy

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně nabízí studentům, zaměstnancům a hostům UTB ubytování na kolejích, které se nacházejí nejdéle 10 minut chůze od centra města. Dále nabízí stravování v několika moderních zařízeních. Více informací zde

Kontakt

Fakulta aplikované informatiky

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Nad Stráněmi 4511
760 05 Zlín