O nás

Naše fakulta nabízí vzdělání v prakticky orientovaných oborech, které se zaměřují především na člověka, jeho potřeby, zdraví, celoživotní rozvoj a vzdělávání. Pokud jsi od podstaty anděl strážný nebo třeba učitel národů, umožníme ti naplno rozvinout svůj potenciál v pedagogických, zdravotnických či sociálních studijních programech.

Z nabídky studia si vybereš i v případě, že jsi hlavička na jazyky. Můžeš se intenzivně věnovat cizím jazykům a zvolit si mezi profesně zaměřenou angličtinou nebo němčinou v kombinaci s ekonomickými disciplínami, které tě výborně připraví na lukrativní job v mezinárodní sféře, ale i na navazující studium jazyků či ekonomiky.

Jsme součástí každého lidského příběhu.

Web

Kde nás najdeš

Fakulta humanitních studií

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Štefánikova 5670
760 01 Zlín

Přihlášky a přijímačky

Bakalářské studium

Podmínkou pro přijetí je úspěšné absolvování Národních srovnávacích zkoušek společnosti Scio z předmětu stanoveného dle studijního oboru. 

Přijímací zkouška z cizího jazyka může být prominuta, pokud uchazeč předloží ověřený školou uznávaný certifikát (ne starší než 5 let) nebo prokáže, že z daného cizího jazyka vykonal státní maturitní zkoušku.

 

  • Elektronická přihláška: 460 Kč

SCIO testy

Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.

Anglický jazyk

Výsledek pro přijetí: percentil 0

Vyzkoušet test

Německý jazyk

Výsledek pro přijetí: percentil 0

Vyzkoušet test

Obecné studijní předpoklady

Výsledek pro přijetí: percentil 0

Vyzkoušet test

Aktuality

Doplňující informace

Studium v zahraničí

Studenti Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně mají širokou škálu možností vycestovat do zahraničí v rámci různých výměnných programů a absolvovat tam jak studijní pobyt, tak pracovní stáž. Více informací zde

Koleje a menzy

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně nabízí studentům, zaměstnancům a hostům UTB ubytování na kolejích, které se nacházejí nejdéle 10 minut chůze od centra města. Dále nabízí stravování v několika moderních zařízeních. Více informací zde

Kontakt

Fakulta humanitních studií

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Štefánikova 5670
760 01 Zlín