O nás

Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo získala státní souhlas působit jako soukromá škola neuniverzitního typu v roce 2005.

Studijní obory

SVŠE Znojmo nabízí akreditovaný bakalářský studijní program Ekonomika a management. Na škole je možné studovat v prezenční i kombinované formě studia následující obory: Účetnictví a finanční řízení podniku, Marketing a management a Ekonomika veřejné správy a sociálních služeb. Škola má svou pobočku i v Praze, kde lze studovat obory Účetnictví a finanční řízení podniku a Marketing a management, ovšem pouze v kombinované formě studia.

Uplatnění

Absolventi se uplatňují v oblasti marketingu a managementu, účetnictví, daňovém poradenství i ve státní správě a samosprávě.

Kde nás najdeš

Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo s.r.o.

Loucká 656/21
669 02 Znojmo

Fakulty

Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo s.r.o.

  • Marketing a management
  • Účetnictví a finanční řízení podniku
2 programy

Přihlášky a přijímačky

Pro akademický rok 2018/ 2019 jsou otevřeny studijní obory:

Účetnictví a finanční řízení podniku v prezenční i kombinované formě (jak ve studijním středisku Znojmo, tak ve studijním středisku Praha) Marketing a management v prezenční i kombinované formě (pouze ve středisku Znojmo). 

Studenti jsou přijímáni bez přijímacích zkoušek po doložení úředně ověřené kopie maturitního vysvědčení na obě formy studia.Přihlášení ke studiu se provádí vyplněním přihlášky ke studiu. Nutno doložit úředně ověřenou kopii maturitního vysvědčení a doklad o zaplacení poplatku za přijímací řízení.

  • Elektronická přihláška: 400 Kč

Kontakt

Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo s.r.o.

Loucká 656/21
669 02 Znojmo