O nás

Řeš reálné problémy, setkávej se s lidmi z oboru přímo na fakultě, získej praxi už během studia a nebifluj se nesmysly, prostě studuj to, co opravdu uplatníš – na PEF MENDELU. Můžeš získat znalosti třeba z neuromarketingu, podílet se na intervencích, které mají dopad na zkvalitnění životního prostředí nebo vytvářet mobilní apky. Vše v moderním prostředí a nejlepším studentském městě v ČR.

… A zajíce v pytli rozhodně kupovat nemusíš! Pro uchazeče tu máme Výšku nanečisto nebo Informatiku naostro, kde si PEFku zažiješ na vlastní kůži.

Kde nás najdeš

Provozně ekonomická fakulta

Mendelova univerzita v Brně
Zemědělská 1665/1
613 00 Brno

Přihlášky a přijímačky

Veškeré informace naleznete zde

• Elektronická přihláška: 600 Kč

SCIO testy

Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.

Obecné studijní předpoklady

Výsledek pro přijetí: percentil 60

Vyzkoušet test

Studium v zahraničí

V oblasti zahraničních styků realizují zaměstnanci i posluchači studijní a přednáškové pobyty, stáže a konzultace na vysokých školách ve Francii, Polsku, Rakousku, Německu, USA a Velké Británii a v mnoha dalších zemích. MENDELU je členem významných evropských organizací (CRE, ICA) a spolupracujících sítí analogicky profesně zaměřených škol. Rozšíření možnosti zahraniční spolupráce nabízí zapojení univerzity zejména do programu SOCRATES, LEONARDO DA VINCI CEEPUS, AKTION a dalších mezinárodních projektů.

Koleje a menzy

MENDELU v Brně má k dispozici dostatečnou ubytovací kapacitu na 4 vysokoškolských kolejích. Všichni zájemci mají možnost stravování ve vysokoškolské menze. Více informací zde.

Zajímavé informace o akcích, důležitých událostech a novinkách shrnujeme v časopise @pef (tři čísla najdete zde).

Provozně ekonomická fakulta

Mendelova univerzita v Brně