O nás

Chceš pracovat jako manažer vzdělávání a organizovat kurzy? Nebo by Tě bavilo učit na střední odborné škole a mít v kapse jisté uplatnění na trhu práce? Na Institutu celoživotního vzdělávání MENDELU získáš potřebné vědomosti, které si doplníš praktickými zkušenostmi na partnerských školách. To vše za pomoci kvalifikovaného a vstřícného týmu pedagogů.

Své vědomosti si můžeš doplnit také v některém z našich odborných, jazykových nebo zájmových kurzů, a vylepšit tak svůj profesní životopis. Přihlásit se můžeš i na semináře Poradenského centra, kde se naučíš efektivně učit, jak pracovat v týmu, jak napsat životopis, který zaujme a spoustu dalšího.

K dispozici budeš mít univerzitní kampus v blízkosti centra v nejlepším studentském městě v ČR.

Kde nás najdeš

Institut celoživotního vzdělávání

Mendelova univerzita v Brně
Zemědělská 814/5
613 00 Brno

Přihlášky a přijímačky

• Elektronická přihláška: 600 Kč

Koleje a menzy
Všichni studenti prvních ročníků získávají možnost ubytování na vysokoškolských kolejích v Brně. Ke stravování mohou studenti využít menzy, pizzerii nebo bufety. Klikněte pro více informací.

Studujte v zahraničí
Studujte v zahraničí a získejte nové zkušenosti! Je to jedinečná příležitost seznámit se s kulturou, jazykem a systémem vzdělávání v jiných zemích. ICV MENDELU spolupracuje s řadou univerzit po celém světě.

Institut celoživotního vzdělávání

Mendelova univerzita v Brně