O nás

Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně (LDF MENDELU) se těší stoleté tradici a nabízí možnost získat kvalitní univerzitní vzdělání ve stupni bakalářském (Bc.), magisterském (Ing.) i doktorském (Ph.D.).

Kvalitu výuky zaručují excelentní technologie a postupy. Komplexnost získaných informací zajišťuje tradičně dobrou uplatnitelnost absolventů v praxi. Studium na MENDELU je spojeno s téměř rodinnou atmosférou, která umožňuje individuální přístup ke studentům.

Studenti LDF získávají praktické zkušenosti v univerzitních lesích MENDELU o rozloze 10 205 ha, které se nachází v blízkosti Brna.

Kampus MENDELU se nachází v blízkosti centra a umožňuje tak naplno využít možnosti 6. nejlepšího města na světě z pohledu studentů.

Kde nás najdeš

Lesnická a dřevařská fakulta

Mendelova univerzita v Brně
Zemědělská 810/3
613 00 Brno

O ubytování neměj strach

Všichni studenti prvních ročníků získávají možnost ubytování na vysokoškolských kolejích.

Poznej s námi svět

LDF MENDELU podporuje mezinárodní spolupráce a výměnné pobyty. Kromě programů Erasmus, CEEPUS, IUFRO, IDRISI, AKTION, FULBRIGHT apod. spolupracuje s řadou univerzit po celém světě v rámci bilaterálních smluv.

Chystáš se studovat na LDF MENDELU? Chceš slyšet zajímavosti z naší fakulty od studentů různých studijních programů? Pusť si s nimi krátké rozhovory! Zde je ta správná adresa.

Lesnická a dřevařská fakulta

Mendelova univerzita v Brně