Soutěž pro studenty oboru průmyslový design

12. 2. 2009 | Aktuality

Společnost Electrolux zve všechny studenty a absolventy oboru průmyslový design k účasti v celosvětové designérské soutěži Electrolux Design Laboratory 2009. Letošní téma soutěže vychází z 90. výročí od založení společnosti: Design pro příštích 90 let.

Účastníci budou mít za úkol „vytvořit promyšlené domácí spotřebiče, které budou pro příštích devět desetiletí formovat takové lidské aktivity, jako přípravu a uchovávání jídla, praní prádla a mytí nádobí.“

Uzávěrka pro předložení soutěžních návrhů je 31. května 2009, finalisté budou následně pozváni do Londýna, kde budou 24. září 2009 prezentovat své návrhy před porotou složenou ze špičkových designérů a odborníků. Vítěz soutěže získá odměnu ve výši 5000 eur a šestiměsíční placenou stáž v jednom ze světových designérských center společnosti Electrolux, odměna pro druhého v pořadí činí 3000 eur a třetí nejepší návrh získá 2000 eur.

Podrobnější informace o soutěži najdete na www.ElectroluxDesignLab.com.

Zdroj: tisková zpráva Design Cabinet CZ