Speciál o oborech Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Speciál o oborech

V sekci Speciál o oborech pro vás přehledně zpracováváme informace o jednotlivých oborech. Není vám jasný rozdíl mezi sociální pedagogikou a sociální prací? Nevíte, co si představit pod aplikovanou matematikou nebo mezinárodními vztahy? Právě v této sekci vám vysvětlíme, co od studia jednotlivých oborů čekat, jaké nabízejí předměty a jaké je uplatnění jejich absolventů.

Nejčtenější články sekce

Pedagogické vzdělání si mohou doplnit nejen učitelé

Pedagogické vzdělání si mohou doplnit nejen učitelé

Pedagogické minimum představuje jeden z řady způsobů, jak si doplnit…

Celý článek

Další články sekce

Studujte čínské trhy v Českých Budějovicích Vydáno:24.3. 2015 7:28

Studujte čínské trhy v Českých Budějovicích

Zajímají vás zákonitosti největší světové ekonomiky? Chcete se v budoucnu stát podnikatelem v Asii? Umíte obstojně anglicky a nebojíte se učit ještě čínsky? Pak je specializace Čínské trhy určena právě vám.

Speciál O OBORECH: Zahradní a krajinná architektura Vydáno:2.3. 2015 1:42

Speciál O OBORECH: Zahradní a krajinná architektura

„Já tady jen něco zasadím a ono mi to vyroste,“ říkával strýček Pompo v Arabele. Starat se o zahradu však není tak jednoduché, jak se zdá. Pro ty, kteří chtějí rozumět krajině a rostlinám, existují obory jako botanika, zahradnictví či zahradní inženýrství. V dnešním článku se zaměříme na zahradní architekturu. 

Speciál O OBORECH: Adiktologie, kurátorství a nutriční terapeut Vydáno:23.2. 2015 10:46

Speciál O OBORECH: Adiktologie, kurátorství a nutriční terapeut

Láká vás pomáhající profese? Máte cit pro umění? Či se zajímáte o zdravou stravu a zdravý životní styl? Přinášíme vám vhled do tří ne zcela typických oborů, které by vás mohly zaujmout.

Speciál O OBORECH: Profesionální pilot Vydáno:18.2. 2015 7:58

Speciál O OBORECH: Profesionální pilot

Stát se profesionálním pilotem není vůbec snadné. Kromě dokonalé znalosti technických parametrů letadla a létání je nutná i psychická výdrž. Pokud vás přesto kokpit láká, přečtěte si, co studium obnáší.

Speciál O OBORECH: Rekreologie Vydáno:14.1. 2015 1:57

Speciál O OBORECH: Rekreologie

Rekreologie, aneb věda o rekreaci? Může to tak být! Avšak nečekejte vědecky posvěcené zkoumání polehávání na pláži. Rekreologie je oborem aktivního prožití volných chvil. Jakou úlohu zde hrají její studenti a absolventi? Dozvíte se v našem speciálu o oborech.

Speciál O OBORECH: Sociální práce Vydáno:13.3. 2014 8:55

Speciál O OBORECH: Sociální práce

Toužíte pomáhat druhým lidem? Možná jste netušili, že takový obor se dá dokonce studovat. Sociální práce vás připraví na pomoc znevýhodněným a vyloučeným skupinám, menšinám, cizincům a dalším lidem v ohrožení. Co vás během studia čeká a kde můžete tento obor studovat?

« Přecházející 1 2 3 4 15 29 Následující » Aktuální stránka: 1 Článků celkem: 178

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu jednatele serveru VysokeSkoly.cz zakázáno. ISSN 1214-4312

Copyrights: VysokeSkoly.cz
Design:divDesign.cz
2000 - 2016