O nás

Vysoká škola Ambis vznikla spojením Vysoké školy regionálního rozvoje a Bankovního institutu. Později došlo k připojení VŠKE a SVŠES. V roce 2023 došlo k připojení UJAK. V současné chvíli má naše škola téměř 6 000 studentů. Vysoká škola Ambis je největší soukromou vysokou školou v ČR.

Vysoká škola Ambis nabízí 12 bakalářských bakalářské oborů s tříletou dobou studia – Bezpečnostní management, Management hospodaření ve veřejné správě a Ekonomika a management podniku, Marketingová komunikace, Právo v praxi, Cestovní ruch, Personální management, Andragogika – vzdělávání dospělých, Veřejná politika, Speciální pedagogika, Resocializační a penitenciární pedagogika a Mezinárodní bezpečnostní studia.

Nabízíme také navazující magisterské studium, zakončené titulem v oborech Ing./Mgr. – Ekonomika a management podniku, Bezpečnostní management a Management hospodaření ve veřejné správě.

Všechny obory nabízí velkou škálu zaměření, které si můžete vybrat již v prvním semestru studia. Prostřednictvím zaměření získáte hlubší znalosti z oblastí, které odpovídají vašim zájmům a kariérním cílům.

Absolventi mají významnou výhodu, kterou získají během studia v podobě praktického zaměření výuky. V důsledku toho se snadno uplatňují na trhu práce, nalézají bez problému uplatnění odpovídající jejich finančním a pracovním představám.

AMBIS má pobočky v Praze a Brně.

Kde nás najdeš

AMBIS vysoká škola, a.s.

Lindnerova 575/1
180 00 Praha 8 - Libeň

Přihlášky a přijímačky

Termíny Dnů otevřených dveří naleznete zde.

Podmínky pro přijetí ke studiu

Poté, co nám odešlete nezávaznou přihlášku, vám obratem zavoláme a pozveme vás na přijímací pohovor (termín si můžete zarezervovat i sami ihned po odeslání přihlášky). Na pohovoru si popovídáme hlavně o tom, proč vás studium zajímá, co od něj očekáváte a čeho byste díky němu chtěli dosáhnout.

Podmínkou přijetí ke studiu do bakalářského programu je minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, pro přijetí na magisterské studium je podmínkou minimálně bakalářské vzdělání.

Přijímací pohovory probíhají každý všední den na našich pobočkách v Praze a Brně. Pohovory probíhají osobně i online.

• Elektronická přihláška: 490 Kč

Důvodů, proč studovat AMBIS je mnoho :-)

Praktická výuka

Předměty vyučují nejen akademici, ale i odborníci z praxe. Propojují teoretické znalosti a praktické dovednosti. Díky tomu mají absolventi skvělé uplatnění.

Osobní přístup ke všem studentům

Nehrajeme si na striktní dělení vyučující vs. student. O své studenty pečujeme a jsme jim k dispozici kdykoliv potřebují poradit. Ve škole budujeme otevřenou a přátelskou atmosféru.

Zaměření

Naši studenti si volí své zaměření studia již v prvním semestru. Díky této výhodě si studium od samého začátku zaměříte na to, co vás nejvíc zajímá. Nabízíme více než 50 zaměření!

S matikou i bez ní

Některé naše obory matematiku obsahují, jiné ne. Každý si tak může vybrat obor dle svého gusta. Mezi obory bez matematiky patří Bezpečnostní management, Marketingová komunikace a Veřejná politika.

Cena Bc. oborů 28 900 Kč - 36 900 Kč za semestr

Cena Mgr. a Ing. oborů 32 900 Kč - 39 900 Kč za semestr

Podrobný ceník naleznete v sekci nejčastější dotazy.

AMBIS vysoká škola, a.s.

Lindnerova 575/1