Spolupráce s vysokými školami

Snahou služby VysokéŠkoly.cz je kvalitní spolupráce s vysokými školami. Nabízíme možnosti spolupráce a prezentace na službách VysokéŠkoly.cz, VysokéŠkoly.sk a CzechUniversities.com. Rovněž zveřejňujeme důležité termíny a tiskové zprávy vysokých škol.

Aktualizace dat

Data na stránkách www.vysokeskoly.cz se aktualizují z vlastní databáze. Tato databáze obsahuje několikrát ročně aktualizované, ručně sbírané informace o studijních oborech a profilech škol. Máte-li zájem o aktualizaci dat vaší školy, kontaktujte nás.

Prezentace důležitých termínů vysokých škol

Prezentujte na našem serveru důležité termíny vaší vysoké školy: dny otevřených dveří, termíny podávání přihlášek, konání přijímacích zkoušek a jiné.

Zobrazit podrobné informace k prezentaci důležitých termínů

Zveřejňování tiskových zpráv

Vydává vaše vysoká škola tiskové zprávy? Zašlete nám je na e-mail redakce@vysokeskoly.cz a zdarma je zobrazíme našim návštěvníkům.

Zobrazit podrobné informace ke zveřejňování tiskových zpráv

Reklamní kampaň

Chcete aktivně a atraktivně prezentovat vaši vysokou školu? Objednejte si reklamní kampaň. Nabízíme bannerovou, textovou a e-mailovou reklamu. Také nabízíme možnost vaší prezentace na facebooku.

Zobrazit podrobné informace k reklamě na webu

Spolupracujte s námi, kontaktujte mě

Jiří Ziegler

jiri.ziegler@vysokeskoly.cz