ŠKODA AUTO Vysoká škola byla založena největším a nejprogresivněji se vyvíjejícím výrobcem automobilů v České republice, společností ŠKODA AUTO a.s. Je jedinou vysokou školou v České republice, která byla založena velkou nadnárodní společností, rovněž je jedinou vysokou školou v rámci koncernu Volkswagen.

Nabízí unikátní bakalářské i navazující magisterské obory kombinující ekonomické vzdělání s kvalitním technickým základem, dobrou jazykovou přípravou a praktickými znalostmi získanými během praxe, jež je nedílnou součástí bakalářského prezenčního studia. Studenti navazujícího magisterského studia si mohou zvolit tříměsíční stáž v rámci povinně volitelných předmětů. Praxi studenti nejčastěji vykonávají ve firmě ŠKODA AUTO, jejích dodavatelů, v široké síti partnerských společností školy nebo v zahraničí.

Výuka probíhá v českém nebo anglickém jazyce, v kombinované či prezenční formě. Výuka probíhá v Mladé Boleslavi a u vybraných oborů také v Praze.

V roce 2015 získala ŠKODA AUTO Vysoká škola mezinárodní akreditaci Accreditation.

Výjezdy do zahraničí

Do zahraničí za praxí nebo za studiem - vycestovat s námi můžete na některou z více než 40 partnerských univerzit a do více než 32 partnerských podniků po celém světě (AUDI AG, ŠKODA AUTO Deutschland, VW Sverige, Bentley Motors Ltd. a mnoha dalších).

Uplatnění absolventů

Naši absolventi se uplatňují od pozic v marketingu a PR, auditu, controllingu, logistice, technickém vývoji až po nákup – a to nejenom v oblasti automobilového průmyslu. O tom, že se jim v praxi výborně daří, svědčí i aktuální nulová nezaměstnanost absolventů ŠKODA AUTO Vysoké školy. Absolventi se uplatňují nejenom v České republice, ale i v zahraničí.

www.savs.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení do studia pro AR 2017/2018

Přijímací zkoušky/Termín zápisu

Řádný termín (1. kolo) PŘ do 30.4.2017/zápis: 15.6.2017 nebo 17.8.2017

Náhradní termín (2. kolo) PŘ do 6.8.2017/zápis: 17.8.2017 nebo 7.9.2017

Náhradní termín (3. kolo) PŘ do 1.9.2017/zápis: 7.9.2017 nebo 21.9.2017

Náhradní termín (4. kolo) PŘ do 17.9.2017/zápis: 21.9.2017

Studenti jsou přijímáni bez přijímacích zkoušek.

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: 350 Kč
Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.
Vyzkoušet SCIO testy zdarma
Vyzkoušet SCIO testy zdarma
Přihlásit se na SCIO testy
Přihlásit se na SCIO testy
Informace o SCIO testech
Informace o SCIO testech

Aktuality

Nově výuka i v Praze!

Nově výuka i v Praze!

Pro studium si můžete zvolit nejenom Mladou Boleslav, ale vybrané obory je možné studovat také na naší pražské pobočce. číst více

Najdete nás i na veletrhu GAUDEAMUS Praha 2018

Najdete nás i na veletrhu GAUDEAMUS Praha 2018

Další informace o nás se můžete dozvědět na veletrhu GAUDEAMUS Praha 2018 od 23.1. do 25.1.2018, PVA Expo Praha Letňany číst více

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří

Přijďte se podívat, jak to u nás chodí! Prezentace o studiu, prohlídka po budově i setkání se studenty – to vše na vás čeká na našich dnech otevřených dveří. Termíny a informace jednotlivých dní naleznete ZDE číst více

Motivační program

Motivační program

Škoda Auto Vysoká škola vyhlašuje motivační program, který je určen vynikajícím uchazečům o studium v bakalářském i navazujícím magisterském studijním programu na ŠAVŠ. číst více

Zobrazit další aktuality (2)

Doplňující informace

Certifikace

Získejte k diplomu ještě něco navíc. V rámci studia u nás můžete po splnění určených podmínek zdarma získat řadu odborných certifikátů. Se záštitou České logistické asociace vydáváme certifikáty Logistický management I a Logistický management II, na naší pražské pobočce je možné získat certifikát IT management a ve spolupráci se společností ŠKODA AUTO a.s. jsme pro studenty připravili certifikát Nákupní expert.

Ubytování a stravování

ŠKODA AUTO Vysoká škola spolupracuje s několika soukromými ubytovacími zařízeními v Mladé Boleslavi. Všechna ubytovací zařízení pravidelně osobně navštěvujeme a prověřujeme. Doporučit můžeme proto například Penzion UNO, Domov dětí a mládeže či Ubytování Na Karmeli. Další doporučené ubytovatele naleznete na našem webu: http://www.savs.cz/o-skole/informace/.

Stravovat se studenti mohou ve školní jídelně, která se nachází přímo v areálu školy.