ŠKODA AUTO Vysoká škola byla založena největším a nejprogresivněji se vyvíjejícím výrobcem automobilů v České republice, společností ŠKODA AUTO a.s. Je jedinou vysokou školou v České republice, která byla založena velkou nadnárodní společností, rovněž je jedinou vysokou školou v rámci koncernu Volkswagen.

Nabízí unikátní bakalářské i navazující magisterské obory kombinující ekonomické vzdělání s kvalitním technickým základem, dobrou jazykovou přípravou a praktickými znalostmi získanými během praxe, jež je nedílnou součástí bakalářského prezenčního studia. Studenti navazujícího magisterského studia si mohou zvolit tříměsíční stáž v rámci povinně volitelných předmětů. Praxi studenti nejčastěji vykonávají ve firmě ŠKODA AUTO, jejích dodavatelů, v široké síti partnerských společností školy nebo v zahraničí.

Výuka probíhá v českém nebo anglickém jazyce, v kombinované či prezenční formě. Výuka probíhá v Mladé Boleslavi a u vybraných oborů také v Praze.

V roce 2015 získala ŠKODA AUTO Vysoká škola mezinárodní akreditaci Accreditation.

Výjezdy do zahraničí

Do zahraničí za praxí nebo za studiem - vycestovat s námi můžete na některou z více než 40 partnerských univerzit a do více než 32 partnerských podniků po celém světě (AUDI AG, ŠKODA AUTO Deutschland, VW Sverige, Bentley Motors Ltd. a mnoha dalších).

Uplatnění absolventů

Naši absolventi se uplatňují od pozic v marketingu a PR, auditu, controllingu, logistice, technickém vývoji až po nákup – a to nejenom v oblasti automobilového průmyslu. O tom, že se jim v praxi výborně daří, svědčí i aktuální nulová nezaměstnanost absolventů ŠKODA AUTO Vysoké školy. Absolventi se uplatňují nejenom v České republice, ale i v zahraničí.

www.savs.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení do studia pro AR 2017/2018

Přijímací zkoušky/Termín zápisu

Řádný termín (1. kolo) PŘ do 30.4.2017/zápis: 15.6.2017 nebo 17.8.2017

Náhradní termín (2. kolo) PŘ do 6.8.2017/zápis: 17.8.2017 nebo 7.9.2017

Náhradní termín (3. kolo) PŘ do 1.9.2017/zápis: 7.9.2017 nebo 21.9.2017

Náhradní termín (4. kolo) PŘ do 17.9.2017/zápis: 21.9.2017

Studenti jsou přijímáni bez přijímacích zkoušek.

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: 350 Kč
Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.
Vyzkoušet SCIO testy zdarma
Vyzkoušet SCIO testy zdarma
Přihlásit se na SCIO testy
Přihlásit se na SCIO testy
Informace o SCIO testech
Informace o SCIO testech

Aktuality

Nově výuka i v Praze!

Nově výuka i v Praze!

Pro studium si můžete zvolit nejenom Mladou Boleslav, ale vybrané obory je možné studovat také na naší pražské pobočce. číst více

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří

Přijďte se podívat, jak to u nás chodí! Prezentace o studiu, prohlídka po budově i setkání se studenty – to vše na vás čeká na našich dnech otevřených dveří. Termíny a informace jednotlivých dní naleznete ZDE číst více

Motivační program

Motivační program

Škoda Auto Vysoká škola vyhlašuje motivační program, který je určen vynikajícím uchazečům o studium v bakalářském i navazujícím magisterském studijním programu na ŠAVŠ. číst více

Doplňující informace

Certifikace

Získejte k diplomu ještě něco navíc. V rámci studia u nás můžete po splnění určených podmínek zdarma získat řadu odborných certifikátů. Se záštitou České logistické asociace vydáváme certifikáty Logistický management I a Logistický management II, na naší pražské pobočce je možné získat certifikát IT management a ve spolupráci se společností ŠKODA AUTO a.s. jsme pro studenty připravili certifikát Nákupní expert.

Ubytování a stravování

ŠKODA AUTO Vysoká škola spolupracuje s několika soukromými ubytovacími zařízeními v Mladé Boleslavi. Všechna ubytovací zařízení pravidelně osobně navštěvujeme a prověřujeme. Doporučit můžeme proto například Penzion UNO, Domov dětí a mládeže či Ubytování Na Karmeli. Další doporučené ubytovatele naleznete na našem webu: http://www.savs.cz/o-skole/informace/.

Stravovat se studenti mohou ve školní jídelně, která se nachází přímo v areálu školy.