Vysoká škola byla založena roku 2000 společností ŠKODA AUTO. Je jedinou vysokou školou v České republice, jejímž zakladatelem je velká nadnárodní společnost.

Studijní programy

Nabízí unikátní bakalářské i navazující magisterské programy. Součástí prezenčního bakalářského studijního programu je odborná praxe ve firmě ŠKODA AUTO, jejich dodavatelů, v široké síti partnerských firem školy či v zahraničí. Výuka probíhá v českém nebo anglickém jazyce, v kombinované či prezenční formě.

V roce 2015 získala ŠKODA AUTO Vysoká škola mezinárodní akreditaci Accreditation Council for Business Schools and Programs.

www.savs.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení: 1. kolo 30. 4., 2. kolo 7. 8., 3. kolo 2. 9. a 4. kolo 18. 9. 2015

Studenti jsou přijímáni bez přijímacích zkoušek.

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: 350 Kč
Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.
Vyzkoušet SCIO testy zdarma
Vyzkoušet SCIO testy zdarma
Přihlásit se na SCIO testy
Přihlásit se na SCIO testy
Informace o SCIO testech
Informace o SCIO testech

Aktuality

Nově výuka i v Praze!

Nově výuka i v Praze!

Od ak.r. 2016/2017 se můžete do studia na naší škole zapsat také na naší pražské pobočce – v budově Unicorn College, V Kapslovně, v Praze 3 číst více

Motivační program

Motivační program

Škoda Auto Vysoká škola vyhlašuje motivační program, který je určen vynikajícím uchazečům o studium v bakalářském i navazujícím magisterském studijním programu na ŠAVŠ. číst více

Přípravné kurzy

Přípravné kurzy

Tento intenzivní kurz je určen pro studenty nastupující do 1. ročníku studijního programu vysoké školy, kteří se chtějí zdokonalit ve středoškolské matematice a vytvořit si tak kvalitní základ pro další studium matematiky v rámci studijního programu VŠ. číst více

Doplňující informace

Studium v zahraničí

Studenti mají možnost vyjet za studiem na více než 30 partnerských univerzit či na pracovní stáž do některého z podniků koncernu Volkswagen (Bentley Motors Ltd., Audi Jižní Korea, Audi Deutschland, VW Shanghai, ŠKODA AUTO India Private Ltd. a další).

Koleje a menzy

Škola žádne vlastní koleje nevlastní, ale studenti se mohou ubytovat v Penzionu UNO, Domě dětí a mládeže atd. Stravovat se mohou studenti ve školní jídelně, která se nachází přímo v areálu školy.