Soutěž o Bolzanovu cenu

15. 6. 2007 | Aktuality

Studenti Karlovy univerzity, kteří se nacházejí v bakalářském, magisterském nebo doktorandském stupni studia, mají možnost zúčastnit se 14. ročníku soutěže o Bolzanovu cenu. Ta je udělována za objevné práce s tvůrčím obsahem, zpracovaných jedincem v průběhu studia.

Soutěž je určena studentům právních, ekonomických, matematických a společensko-vědních studijních programů akreditovaných na Univerzitě Karlově v Praze.

Práce musí být odevzdány do 31. 7. 2007. Kandidát předá studijnímu oddělení své fakulty přihlášku, dva výtisky své práce a její posudky (vyjádření školitele nebo vedoucího diplomové práce a vyjádření 1–2 oponentů). Slavnostní vyhlášení laureátů soutěže (a jejich vítězných prací) společně s předáním cen proběhne v listopadu 2007 v Karolinu.

Podrobnější informace, přihlášku a harmonogram soutěže najdete zde.