Souběžné pedagogické studium nejen pro studenty ČVUT

30. 4. 2011 | Aktuality

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze vyhlásil mimořádné kolo přijímacího řízení pro studijní program Specializace v pedagogice, studijní obor Učitelství odborných předmětů pro prezenční a kombinovanou formu studia. Konečný termín pro podání přihlášek je do 31. května 2011.

Studijní obor Učitelství odborných předmětů je možné studovat jak zároveň s prezenčním studiem uskutečňovaným na fakultách a ústavech ČVUT, případně i po absolvování ČVUT, tak i po absolvování magisterského studia na jiných technických univerzitách a vysokých školách (mimo VŠCHT, ZČU a VŠE). Studium je určeno rovněž pro doktorandy a odborné asistenty.

Obor svým posluchačům nabídne teoretické poznatky v pedagogice, psychologii, didaktice odborných předmětů a v dalších disciplínách, souvisejících s výukou odborných předmětů na středních odborných a vyšších odborných školách.

Bližší informace o studiu naleznete na stránkách MÚVS www.muvs.cvut.cz.

Zdroj: www.cvut.cz