Školení o výměnách mládeže tentokrát v ČR

21. 12. 2011 | Aktuality

Mezinárodní školení o výměnách mládeže BiTriMulti se bude konat v České republice ve dnech 21. až 25. března 2012. Uzávěrka přihlášek na toto školení je 10. ledna 2012.

Školení je zaměřeno na oblast výměny mládeže. V rámci školení se dozvíte, co obnáší příprava mezinárodních výměn mládeže, a vyzkoušíte si i praktickou přípravu mezinárodní výměny, a to prostřednictvím simulačních aktivit v mezinárodním prostředí.

BiTriMulti (Bi-dvojstranná, Tri-trojstranná, Multi–mnohostranná výměna) je typ mezinárodního školicího kurzu, který byl vypracován před více než deseti lety a postupně zdokonalován tak, aby připravil prvožadatele mezinárodních výměnných pobytů na realizaci projektu.

Účastníkům bude hrazeno ubytování a strava, Česká národní agentura Mládež proplatí českým účastníkům také cestovné. Poplatek za školení je 600Kč, pro studenty 300Kč.

Přihlášku můžete podat online na této stránce.

Zdroje: www.salto-youth.net