Vysoká škola finanční a správní je jedna z prvních soukromých univerzit v České republice. Na českém edukačním trhu působí již 18 let a uchazečům o studium nabízí jednu z nejširších nabídek akreditovaných studijních programů ze všech soukromých vysokých škol.

Proč zrovna na VŠFS?

  • Stabilní, dostupná a moderní univerzita
  • Z oborů si zaručeně vybereš
  • U nás učí osobnosti z praxe
  • Budeme se Ti věnovat, vážit si Tvé důvěry
  • Ušetříme Tvůj čas. Offline i online
  • Semestr v zahraničí? U nás bez problémů
  • Potřebuješ opáčko? Máme přípravné kurzy
  • Učíš se dobře? Dostaneš stýpko!
  • Vybereš si z mnoha výhod a praxí partnerů VŠFS

Studijní programy

Škola poskytuje všechny stupně vysokoškolského vzdělání: bakalářské (titul Bc.), navazující magisterské (titul Ing. a Mgr.) a doktorské (titul Ph.D.). Studovat lze obory s ekonomickou, správně právní, bezpečnostní tématikou, ale např. i aplikovanou informatiku. VŠFS najdete v  Praze, Karlových Varech a Mostě, kde se dohromady vzdělává téměř 4000 studentů. VŠFS je aktuálně dle statistiky MŠMT největší soukromou vysokou školou z hlediska počtu prezenčních a zahraničních studentů. Univerzita je součástí vícestupňového vzdělávacího systému pro všechny generace, tzv. Společenství škol. Díky praktickému pojetí výuky nemají její absolventi problém s uplatněním v profesním životě. Koho láká zahraničí, může vycestovat v rámci programu Erasmus+ do jedné z mnoha partnerských univerzit. Studium v angličtině? Ano, i to je na VŠFS možné.

www.vsfs.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Uchazeči jsou přijímáni na základě pohovoru, kde jsou seznámeni se základními informacemi o škole a studiu. Povinné jsou písemné přijímací testy jen u studia oborů vyučovaných v anglickém jazyce, případně může uchazeč předložit certifikát dokládající znalost anglického jazyka. Zahraniční studenti, kteří se hlásí na obory vyučované v českém jazyce, povinně skládají vstupní test z českého jazyka.

Ubytování

Vysoká škola finanční a správní patří mezi tři soukromé univerzity, které nabízejí svým studentům vlastní komfortní a dostupné ubytování v několika variantách. Campus Vlkova je situován do centra Prahy. Nově zrekonstruovaný dům na Žižkově poskytuje neopakovatelnou atmosféru života v srdci velkoměsta a snadnou dostupnost.

Univerzita plánuje v brzké době otevřít i zcela nové ubytovací zařízení na Bertramce. Campus Plzeňská o kapacitě více než 170 lůžek naplní rostoucí potřeby tuzemských i zahraničních studentů po bydlení pod záštitou VŠFS.

Náročnější vysokoškoláci mají možnost pronájmu pokoje v klidné pražské vilové čtvrti Stodůlky - Villa House.

Navštivte naše Dny otevřených dveří!

Praha

Praha 10 – Estonská 500 (210 088 827 nebo 210 088 844, praha@vsfs.cz)

bakalářské i navazující magisterské studium – začátek v 16:00 hod.; v ostatních dnech dle domluvy

09.05.2018, 13.06.2018, 11.07.2018, 08.08.2018, 12.09.2018

Karlovy Vary

T. G. Masaryka 541/3 (357 070 081 nebo 724 681 763, karlovyvary@vsfs.cz)

bakalářské i navazující magisterské studium – od 14:00 hod.

10.05.2018, 14.06.2018, 12.07.2018, 09.08.2018

Most

Most – Pionýrů 2806 (476 707 722, most@vsfs.cz)

bakalářské i navazující magisterské studium – od 14:00 hod.

10.05.2018, 14.06.2018, 12.07.2018, 09.08.2018, 13.09.2018

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: 300 Kč
Papírová přihláška
Papírová přihláška: 500 Kč

Aktuality

VŠFS zastupuje vysokoškolskou platformu

VŠFS zastupuje vysokoškolskou platformu

Rok rodinného podnikání 2018 zahájila konference „Jak úspěšně předat rodinnou firmu druhé generaci“. Naše univerzita zastupuje vysokoškolskou platformu... číst více

Lidové noviny o naší studentce Ester Ledecké

Lidové noviny o naší studentce Ester Ledecké

Každá dobrá zpráva v novinách má cenu zlata. Nám takové přinesla naše studentka a dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká číst více

Finanční a investiční fórum na ihned.cz

Finanční a investiční fórum na ihned.cz

Finanční a investiční fórum, které se konalo dne 8. 3. 2018 od 14,00 hod. v Kongresovém centru naší univerzity, zaznamenalo mimořádný ohlas. Přečtěte si podrobnou zpráv číst více

Rektorka univerzity: Uplatnění svých absolventů si hlídáme

Rektorka univerzity: Uplatnění svých absolventů si hlídáme

Rozhovor s rektorkou soukromé VŠ působící už 16 let v Mostě číst více

Česká akademie finančního plánování přichází

Česká akademie finančního plánování přichází

Na trh finančního vzdělávání pro profesionály vstoupil nový silný hráč: Česká akademie finančního plánování (ČAFP). číst více

Zobrazit další aktuality (3)

Doplňující informace

VŠFS pořádá akce pro studenty, absolventy a širokou veřejnost jako je každoroční ples, sportovní turnaje či „výroční letní party“ k zahájení akademického roku. V sídle, které je v centru Prahy, lze nalézt skvělé technické zázemí učeben, multimediální centrum, kongresový sál, moderní knihovnu či studentský klub TIM pro chvíle studia i odpočinku. Pobočka v Karlových Varech láká vysokoškoláky ke studiu v příjemném prostředí v centru věhlasného lázeňského města. Mostecké studijní středisko během svého mnohaletého působení přispívá projekty a výzkumem k rozvoji celého regionu. Univerzita nabízí širokou škálu stipendií za studijní výsledky, nebo za reprezentaci školy ve sportu či mezinárodních soutěžích.

Jako jediná soukromá vysoká škola získala VŠFS certifikát ECTS Label. Tento certifikát je oceněním kvality univerzity za správnou implementaci a užití kreditového systému. Certifikát ECTS Label je nejprestižnějším evropským oceněním v oblasti kvality terciárního vzdělávání, jeho získáním se VŠFS řadí k 11 renomovaným veřejným vysokým školám v České republice. Ve spolupráci se City University of Seattle z USA dále univerzita nabízí a organizuje celosvětově uznávané manažerské studium MBA v anglickém jazyce. Zájemcům o oba typy studia poskytujeme „Global program“, který umožňuje současné získání titulu Ing. + MBA nebo Bc. + BSBA. Struktura a náplň programu jsou akreditovány americkou institucí NWCCU (Northwest Commission on Colleges and Universities) a opírají se o učební plány City University of Seattle (USA) a také akreditaci ACBSP (Accreditation Council for Business Schools and Programs). Pro Českou republiku je program akreditovaný Českou asociací MBA škol, CAMBAS. V současné době probíhají specializace v globálním managementu, marketingu a financích.