Proběhne Informační den Univerzity Karlovy

15. 11. 2013 | Aktuality

Tradiční setkání zájemců o studium na Univerzitě Karlově a představitelů školy se letos uskuteční v sobotu 23. listopadu. Jedná se o jednodenní akci, kde se představí všechny univerzitní fakulty. Uchazeči o studium získají praktické rady, jak se připravit na přijímací řízení. Seznámí se s konkrétními obory a s pracovníky fakulty mohou probrat vše, co je zajímá.

Informační den hostí areál na pražském Albertově, respektive budovy A, B, C Přírodovědecké a 1. lékařské fakulty. Akce proběhne od 9 do 16 hodin. Vstup je samozřejmě zdarma.

[ Mapa areálu ] [ Podrobný program ]

Nabitý doprovodný program

Pro návštěvníky je mimo jiné připraven zajímavý doprovodný program. Kromě hodnotných přednášek a vědních ukázek se uchazeči mohou dozvědět praktické informace z běžného studentského života. Například jak to vypadá s ubytováním na kolejích či se stravováním v menze. Připravena je prezentace zahraničního studia a zájmových spolků. Univerzita myslí i na znevýhodněné studenty. Vše potřebné se dozví na semináři pro uchazeče se speciálními potřebami.

Zdroj: cuni.cz