Fotosoutěž Evropa mladýma očima

28. 3. 2009 | Aktuality

Informační centrum pro mládež České Budějovice vyhlašuje fotografickou soutěž na téma ** “Evropa mladýma očima“** v rámci stejnojmenné kampaně, jejímž cílem je přiblížit české předsednictví a fungování EU mladým lidem a vzbudit jejich zájem o dění v Evropě. Soutěží se o hodnotné ceny jako je MP3 přehrávač, kniha o fotografování nebo flash disk.

Soutěž je rozdělena do dvou kategorií: první má téma „Lidé v Evropě“ a druhá „Noční Evropa“. Soutěže se mohou účastnit všichni amatérští fotografové do 30 let, kteří zašlou své příspěvky do 15. května 2009.

Kampaň bude probíhat po celou dobu českého předsednictví. Vyhlašovatelem kampaně je Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, odbor pro mládež ve spolupráci s Českou radou dětí a mládeže a Sdružením pracovníků Domů dětí a mládeže.

Zdroje a více informací:
stránky kampaně Evropa mladýma očima