Den otevřených dveří na PEF MENDELU

6. 2. 2014 | Aktuality

Jedna z trojice nejlepších ekonomických vysokých škol v České republice (tedy alespoň podle žebříčku Hospodářských novin), Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně, se odkryje zrakům i uším veřejnosti. Stane se tak již v pátek 7. února, kdy se zde uskuteční den otevřených dveří.

Akce bude zahájena ve 13 hodin v posluchárně Q01 v budově Q. Zájemci si následně budou moci prohlédnout specializované učebny, podívat se na informační systém fakulty v praxi a především získat základní informace o studijních programech. Mimoto budou moci nahlédnout dokonce i do unikátních pracovišť fakulty, jako jsou laboratoře virtuální reality nebo robotické laboratoře. Provádět je v nich budou stávající studenti fakulty.

Kromě prohlídky budovy budou na uchazeče čekat tematické stánky, kde mohou získat všechny potřebné informace o studiu. Celý den bude probíhat v duchu nové komunikační kampaně PEF s názvem „žádnýkydy“ (www.zadnykydy.cz).

Zdroj: tisková zpráva PEF MENDELU