Další Global Village na UTB

8. 2. 2014 | Aktuality

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) chystá ve spojení se studentskou organizací AIESEC další ročník Setkání lidí z nejrůznějších koutů světa – Global Village. Uskuteční se ve středu 19. února v čase od 13:00 do 17:00 hod. na půdě zlínské univerzity, konkrétně v atriu budovy tamního Univerzitního centra (U13).

Hlavním cílem projektu je seznámit její účastníky s různými cizími kulturami a národnostmi. Tentokrát se na ní představí 11 stážistů z různých koutů světa, kteří budou vždy prezentovat právě svou zemi. Každá z prezentovaných zemí bude mít navíc na akci svůj stánek.

Akce se (nejen) na této univerzitě koná již poněkolikáté. Její návštěvu by měli zvážit zejména ti, kdo uvažují o krátkodobější nebo i delší studijní cestě do zahraničí (více informací například právě o stážích AIESEC lze nalézt na stránce nastaz.cz). Vítáni jsou nejen studenti UTB, ale i široká veřejnost. Jednotlivé prezentace budou probíhat v angličtině.

Zdroj: www.utb.cz
Foto: sxc.hu