Speciál o studijnícho oborech Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Finance

Články s tímto tagem

Přehled studentských slev Vydáno:18.6. 2014 8:44

Přehled studentských slev

Studentům bývá často každá koruna drahá. Proto na ně řada prodejců myslí a chystá jim určené slevy. Podívejte se, kde všude můžete ušetřit.

Ondřej Kania: Za rok jsem sehnal 6 milionů korun Vydáno:10.12. 2013 9:43

Ondřej Kania: Za rok jsem sehnal 6 milionů korun

V sedmnácti letech odjel studovat do Spojených států. Sám si zařídil stipendium na soukromé střední škole. Své zkušenosti po návratu zúročil a vrhnul se do podnikání. Za pouhý rok sehnala jeho agentura stipendia za šest milionů korun.

Studentský účet: který je pro vás nejvýhodnější? Vydáno:15.8. 2013 7:43

Studentský účet: který je pro vás nejvýhodnější?

Přechod ze střední školy na vysokou přináší celou řadu nových povinností i zkušeností. Často se mluví o „stavění na vlastní nohy“ a myslí se tím „zkus vyjít s penězi sám/sama“! S tímto úkolem vám můžeme pomoci. Nahlédněte do našeho přehledu studentských účtů a naučte se, na co si dávat pozor. (pozn.: článek byl aktualizován 23. 7. 2013 (lč))

S jakými náklady počítat při studiu na vysoké škole Vydáno:7.8. 2013 5:52

S jakými náklady počítat při studiu na vysoké škole

Ačkoliv školné se na veřejných vysokých školách zatím neplatí, vedlejší náklady mohou jít i do desetitisíců. Za co studenti utratí nejvíce a s jakými náklady asi reálně počítat?

Povánoční brigáda - lyžařský instruktor. Jak se jím stát? Vydáno:10.1. 2013 7:34

Povánoční brigáda - lyžařský instruktor. Jak se jím stát?

Milujete zimu, sníh, hory a chcete si vydělat? Není lepší náplast na peněženku po Vánocích než práce lyžařského instruktora. Ale cesta k této atraktivní práci není jednoduchá.

Soutěž o praxi ve firmě L´Oréal Vydáno:25.10. 2012 5:51

Soutěž o praxi ve firmě L´Oréal

Společnost L´Oréal představuje třetí ročník soutěže Reveal určenou studentům i čerstvým absolventům vysokých škol. Tato akce probíhá od 1. do 31. 10., do uzávěrky tedy zbývá týden. Soutěž Reveal je zaměřena na to, aby studentům předvedla uvádění nového výrobku na trh i způsob práce v kosmetické firmě L´Oréal. Je možné vyhrát nejen ceny, vybraní studenti budou navíc pozváni do funkce traineeho ve firmě nebo na odbornou stáž.

Hra se skládá ze tří částí – vývoje produktu, výroby a…

« Přecházející 1 2 3 4 6 Následující » Aktuální stránka: 1 Článků celkem: 34

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu jednatele serveru VysokeSkoly.cz zakázáno. ISSN 1214-4312

Copyrights: VysokeSkoly.cz
Design:divDesign.cz
2000 - 2014