Speciál o studijnícho oborech Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Finance

Články s tímto tagem

Věčné dilema: kolej, privát, nebo doma? Vydáno:2.9. 2014 6:26

Věčné dilema: kolej, privát, nebo doma?

Vysoká škola bývá první možností vyzkoušet si starání se sám o sebe. Je nejlepší zamířit na kolej, sdílet byt s kamarády, nebo zůstat u rodičů?

Přehled studentských slev Vydáno:18.6. 2014 8:44

Přehled studentských slev

Studentům bývá často každá koruna drahá. Proto na ně řada prodejců myslí a chystá jim určené slevy. Podívejte se, kde všude můžete ušetřit.

Ondřej Kania: Za rok jsem sehnal 6 milionů korun Vydáno:10.12. 2013 9:43

Ondřej Kania: Za rok jsem sehnal 6 milionů korun

V sedmnácti letech odjel studovat do Spojených států. Sám si zařídil stipendium na soukromé střední škole. Své zkušenosti po návratu zúročil a vrhnul se do podnikání. Za pouhý rok sehnala jeho agentura stipendia za šest milionů korun.

Studentský účet: který je pro vás nejvýhodnější? Vydáno:15.8. 2013 7:43

Studentský účet: který je pro vás nejvýhodnější?

Přechod ze střední školy na vysokou přináší celou řadu nových povinností i zkušeností. Často se mluví o „stavění na vlastní nohy“ a myslí se tím „zkus vyjít s penězi sám/sama“! S tímto úkolem vám můžeme pomoci. Nahlédněte do našeho přehledu studentských účtů a naučte se, na co si dávat pozor. (pozn.: článek byl aktualizován 23. 7. 2013 (lč))

S jakými náklady počítat při studiu na vysoké škole Vydáno:7.8. 2013 5:52

S jakými náklady počítat při studiu na vysoké škole

Ačkoliv školné se na veřejných vysokých školách zatím neplatí, vedlejší náklady mohou jít i do desetitisíců. Za co studenti utratí nejvíce a s jakými náklady asi reálně počítat?

Povánoční brigáda - lyžařský instruktor. Jak se jím stát? Vydáno:10.1. 2013 7:34

Povánoční brigáda - lyžařský instruktor. Jak se jím stát?

Milujete zimu, sníh, hory a chcete si vydělat? Není lepší náplast na peněženku po Vánocích než práce lyžařského instruktora. Ale cesta k této atraktivní práci není jednoduchá.

« Přecházející 1 2 3 4 6 Následující » Aktuální stránka: 1 Článků celkem: 35

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu jednatele serveru VysokeSkoly.cz zakázáno. ISSN 1214-4312

Copyrights: VysokeSkoly.cz
Design:divDesign.cz
2000 - 2014