Speciál o studijnícho oborech Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Finance

Články s tímto tagem

Bydlení pro studenty. Zn. levně! Vydáno:23.5. 2016 4:39

Bydlení pro studenty. Zn. levně!

Čeká vás po prázdninách stěhování do nového? Ať se chystáte na kolej, do spolubydlení, nebo vlastního bytu, jedno budete potřebovat pokaždé – nábytek. Kde ho sehnat za studentské ceny?

Jak přípravit nezapomenutelný maturitní ples Vydáno:22.12. 2015 7:52

Jak přípravit nezapomenutelný maturitní ples

Zorganizovat akci takového rozsahu, jako je maturitní ples, není žádná „brnkačka“. Není to jen o tom, že nesmíte zapomenout na dárek pro třídní či třídního a že pokud si zapomenete pošlapat o půlnoci šerpy, neodmaturujete. Celá událost testuje i schopnost vaší třídy spolupracovat. Jde přeci hlavně o to, aby se na váš maturiťák hned tak nezapomnělo.

Vánoční dárky, zn. Levně! Vydáno:14.12. 2015 3:38

Vánoční dárky, zn. Levně!

Při pomyšlení na Vánoce se nejednomu z nás orosí čelo. Dárky! Co koupit a kde na to vzít? Nebojte, nic není ztraceno, vše je zachráněno. Přinášíme vám tipy na poslední chvíli i pro chudé studenty.

Obor jasný, ale univerzita ne Vydáno:22.12. 2014 9:54

Obor jasný, ale univerzita ne

Pokud jste jednoznačně rozhodnuti pro obor, ale s volbou vysoké školy váháte, nepodceňte to. Vodítek, která pomůžou se rozhodnout, je celá řada.

Jak na předvánoční brigády Vydáno:14.12. 2014 3:01

Jak na předvánoční brigády

Lámete si hlavu, kde vezmete peníze na vánoční dárky pro své blízké? Máte čas a chuť si na to, co najdou pod stromečkem, sami vydělat? Dáme vám pár tipů, jak dát svému vánočnímu rozpočtu finanční injekci.

Alternativní bydlení pro studenty: flat buddies Vydáno:26.11. 2014 5:11

Alternativní bydlení pro studenty: flat buddies

Bez Flat Buddies by to nebylo ono. Na tom se shodují američtí studenti, kteří se zapojili do programu organizace CIEE (Council on International Educational Exchange). V rámci něj spolu bydlí studenti z USA a čeští studenti UK či FAMU.

« Přecházející 1 2 3 4 7 Následující » Aktuální stránka: 1 Článků celkem: 42

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu jednatele serveru VysokeSkoly.cz zakázáno. ISSN 1214-4312

Copyrights: VysokeSkoly.cz
Design:divDesign.cz
2000 - 2016