O nás

Jak bude svět vypadat za dvacet let? Těžko říct… Ale lidé z FELu se v něm rozhodně neztratí. Mají nadčasové vzdělání a pracují na projektech a inovacích, které udávají směr. Pojďte studovat FEL, nejlepší elektrotechnickou a informatickou fakultu v ČR!

Stavíme na třech pilířích – prvotřídní výuka, špičkový výzkum a úzká spolupráce s firmami. Na FELu si můžete vybrat z několika bakalářských, navazujících magisterských i doktorských studijních programů. Zakládáme si na individuálním přístupu ke studentům – na osm studentů u nás připadá jeden vyučující.

FEL patří mezi špičku ve výzkumu a vědě. Kromě úspěchů na konferencích sbíráme medaile i v prestižních mezinárodních soutěžích. Určitě jste už slyšeli o robotickém psovi SPOT a jeho nasazení v DARPA SubT Challenge, o elektrických formulích týmu eForce a jejich vavřínech v sérii Formula Student nebo o automatické stylizaci videa, kterou využila ve svých filmech i společnost Disney.

Chcete FEL vidět na vlastní oči, osobně poznat naše studenty a učitele a zeptejte se jich, proč je FEL ta správná volba? Přijďte na náš Den otevřených dveří

Kde nás najdeš

Fakulta elektrotechnická

České vysoké učení technické v Praze
Technická 2

Přihlášky a přijímačky

Podrobné informace najdete na webu fakulty.

• Elektronická přihláška: 900 Kč

SCIO testy

Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.

Výsledek pro přijetí: percentil 90

Vyzkoušet test