Dubnový on-line veletrh pracovních příležitostí

30. 3. 2011 | Aktuality

V dubnu proběhne již 11. ročník virtuálního veletrhu pracovních příležitostí „Měsíc studentů a absolventů na Jobs.cz“.

Studenti a absolventi vysokých škol mohou po celý duben diskutovat se zástupci předních českých i mezinárodních zaměstnavatelů a získat tak aktuální přehled o situaci na trhu práce. Debaty se zúčastněnými firmami budou probíhat on-line, tedy přímo na stránkách Jobs.cz. Studenti tak budou moci vkládat přímo na web dotazy pro vybraného zaměstnavatele, jehož zástupce na ně bude vždy v přesně určený den a čas odpovídat.

Novinkou jsou virtuální video prohlídky v zúčastněných firmách, kdy absolventi mohou nahlédnout do jejich reálného pracovního prostředí.

Letošního, již 11. ročníku veletrhu, se zúčastní necelá třicítka předních zaměstnavatelů. Pokrývají všechny hlavní obory podnikání, od výrobní sféry, přes finančnictví, informační technologie, telekomunikace až po služby.

Zdroj informací: tisková zpráva jobs.cz

Zdroj fotografie: http://www.sxc.hu.